Ana Sayfa Şok Aktüel 14 Mart 2019 11 Görüntüleme

Şok 23 Mart 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Yeni haftaya ait büyük indirim kampanyalarının yer aldığı Şok 23 Mart 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

23 mart 2019 cumartesi günü itibari ile şok marketlerine gelecek olan aktüel fırsatlar ortaya çıkmaya başladı. Alışveriş sepetinize uygun fiyat avantajı ile ekleyeceğiniz ürünlerin detayları ortaya çıkmaya başladı. Her dönem yaptığı kampanyalar ile gündemin en çok konuşulan mağazası olan şokta bu hafta muhteşem kampanyalar sizleri bekliyor olacak. Peki ama bizleri Şok 23 Mart 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında neler bekliyor? 23.3.2019 şok aktüel ürünler kataloğunda hangi ürün kaç paraya satılacak? Bu hafta ki şok aktüel ürünlerine ait kampanya detayları nelerdir? Sizlerinde aklına bu tip sorular takılıyor ise doğru yerdesiniz. Tüm indirim ve kampanyalardan bilgi almak için bu sayfayı takip ediniz. Haftanın 7 günü geçerli olan fırsatları sizler için burada detaylı olarak inceliyor. Dijital olarak broşür sayfalarını hizmetinize sunuyoruz.

Şok Market İndirim Fırsatları

Şok mağazaları bu hafta sizler için reyonlarına dizilecek ürünleri haftalık güncel broşüründe paylaşmaya devam ediyor. Yayınlanan şok hafta sonu broşürleri ile içerik bakımından çok zengin olan ve uygun fiyatlı bir broşür görmekteyiz. Bu hafta ihtiyacınız olan ürünler listeniz kabarıksa hiç endişe etmenize gerek yok. Çünkü şokta bu hafta indirimler çok büyük olacak.

Şok 23 Mart 2019 Fiyat Listesi

[table id=71 /]

Bu hafta yapılan indirimlerde gıda malzemeleri de göze çarpan ucuz fiyatlı ürünler arasında yer almaktadır. Haftalık olarak yapacağınız gıda alışverişlerinizde en çok sevilen kampanya ise 25 tl ve üzeri alışverişler için geçerlidir. Her hafta farklı ürün grubu ile karşımıza çıkan süper market indirimlerde dur durak bilmeden son sürat ilerlemektedir. Vatandaşların çok sevdiği ve haftanın iki günü yapılan indirimleri sosyal medya hesaplarımız üzeriden de takip edebilirsiniz. Hatırlatmakta fayda var. Şok aktüel bültenine ait ürünler stok adetli gelmektedir. Onun için eğer katalog üzerinden beğendiniz bir ürün varsa sabah erkenden şok market önünde sıraya girmelisiniz. Aksi takdirde istediğiniz ürünü başkası satın alabilir.

Böylelikle sizler için Şok 23 Mart 2019 Hafta Sonu Fırsatlarını inceledik. Önümüzde ki hafta geçerli olacak indirimlerin yer alacağı Şok 30 Mart 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

şok 23 mart 2019 ayakkabılık

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.