Ana Sayfa Şok Aktüel 18 Şubat 2019 15 Görüntüleme

Şok 23 Şubat 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Bu hafta her kesimin yararlanacağı indirimli ürünlerin yer aldığı Şok 23 Şubat 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Şokta yeni hafta indirimleri müşterilerin beğenisine sunuldu. Pek çok aktüel üründe indirime giden mağazanın bu tavrı müşteriler tarafından bu haftanın özel olduğunu şeklinde yorumlandı. Özellikle hafta sonu gıda ürünlerine çok ilgi gösterilmesi ile beraber temizlik fırsatları da müşteriler tarafından beğenilen ürün kategorileri arasında yer alıyor. Pek ama bizleri bekleyen Şok 23 Şubat 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında hangi ürünler yer alıyor ve bu ürünlerin satış fiyatları nasıl olacak? 23.2.2019 cumartesi günü indirimleri hangi tarihe kadar geçerli olacak? Bu tip sorular sizinde aklınızı kurcalıyor ise, doğru yerdesiniz demektir. Ayrıntı olarak yazıya dökeceğimiz şok aktüel ürünler kataloğuna ait fiyat listeleri ve ürün broşürlerine de sayfamız üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Her geçen gün açılan şubeleri ile müşterilerin uğrak noktası haline gelen şok mağazalarının bu hafta ki indirimleri çok merak ediliyor.

Şok 23 Şubat 2019 Fiyat Listesi

[table id=35 /]

Alcatel U5 Cep Telefonu

Şok mağazaları da teknoloji ürünlerini artık şubelerine getirmeye başladı. Bu hafta siz değerli müşteriler için Alcatel U5 Cep Telefonu şok aktüel ürünler kataloğunda yer alıyor. Alt segment telefon olarak karşımıza çıkan alcatel cep telefonu 1.3 ghz 4 çekirdekli işlemci ile çalışmaktadır. Ön ve arka kamerası sayesinde harika fotograflar çekebileceğiniz. Alcatel U5 Cep Telefonunun bataryası 2200 mAh kapasitelidir. Çift hattı birden kullanım sağlayabileceğiniz ve 128 gb’a kadar arttırılabilir hafızası olan ürünümüze 23 şubat cumartesi günü şok marketlerine uğrayarak Alcatel U5 Cep Telefonunu 499 tl ücret ödeyerek satın alabilirsiniz.

Şok mağazalarının yaptığı indirimler bu hafta da müşteriler tarafından ilgi ile karşılanacak. Her sektörden ürünü indirim ile ayağınıza kadar getiren şok mağazalarının bu hafta sonu yaptığı indirimler ile yer yerinden oynayacak. Özellikle mutfak ürünleri ile şıklığı ve tasarımı sunan şok broşürlerinin gıda kategorisinde ise hedefleri yine çok yüksek görünüyor. Tüm indirimli ürünlere sabah erkenden gelerek sahip olabilirsiniz. Şok marketlerine indirimli olarak gelen ürünler stok adedince geldiğinden, bazı ürünlere yetişemeye bilirsiniz. Yapacağınız en mantıklı olay indirim günü şok marketleri açılmadan önünde beklemek olacaktır. Hafta içi de indirimlerini sürdüren şok mağazalarına ait Şok 20 Şubat 2019 Aktüel Kataloğu’na bu bağlantı üzeriden ulaşabilirsiniz.

Böylece sizler için en ince detayına kadar araştırdığımız Şok 23 Şubat 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının son bölümüne geldik. Haftaya yeni katalog olan Şok 2 Mart 2019 Hafta Sonu Fırsatlarından görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

şok 23 şubat 2019 alcatel u5 cep telefonu

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.