Şok 24 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu

Fırsat bekleyen takipçilerin fazlası ile memnun kalacağı Şok 24 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Şokta bu hafta indirim tezgahları dolup taşıyor. Muhteşem kampanyalar ile yeni haftaya merhaba diyen süper market aktüel raflarını siz değerli takipçileri için donatıyor. Teknolojik aletler, küçük ev aletleri, züccaciye ürünleri gibi bir çok kategoride ürün getiren mağaza vatandaşları her hafta mutlu etmeyi başarıyor. Müşterilerin tek şikayeti var o da ürünlerin az olması bunun dışında her tür malzemesi ile hesaplı ve kaliteli ürün sunan şok marketleri vatandaşı memnun etmeyi başarıyor. Bu hafta bizleri bekleyen Şok 24 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunda nelerin olduğunu merak ediyor musunuz? Şok aktüel ürünleri ile bu hafta hangi ürünler kampanyaya dahil olacak? 24 nisan 2019 çarşamba günü başlayan indirimler ne zamana kadar sürecek? Bu tip sorular devamlı sanal alemde dolaşmakta, eğer sizlerde soruların cevaplarını merak ediyorsanız. Doğru yerdesiniz tüm cevaplar bu sayfada yer alıyor.

Tüm ailenizle beraber bu hafta şok markete gitmenizi öneririz. 24 nisan çarşamba günü tüm kampanyalarını sizler için hazırlayan mağazaya bu hafta ilgi yoğun olacak. Yoğunluktan etkilenmemek için sabah erkenden mağaza önünde olmanız gerekiyor. Ürünler stok adedince geliyor. Günler öncesinden takipçilerin satın almak için beklediği fırsatlar indirim gününde hızla tükenmektedir. Yılladır süren indirimleri ile vatandaşların gönlüne taht kuran şok mağazaları her hafta sunduğu indirim fırsatları ile yeni müşteriler ile buluşuyor.

Şok 24 Nisan 2019 Fiyat Listesi

Ürünün AdıFiyatı
Kumsal Granit Kek Kalıbı Çeşitleri14,95TL..
Kumsal Granit Efektli Cam Kapaklı Karnıyarık Tencere47,90TL..
Granit Efektli Cam Kapaklı Derin Tencere47,90TL..
Granit Efektli Tava24,90TL.
Granit Efektli Sahan Tava17,95TL.
Kurabiye Kek Kalıbı çeşitleri7,99TL.
Paşabahçe Ölçü Kabı12,95TL.
Borcam Yuvarlak Tepsi19,95TL.
Borcam Boton Kek Kalıbı16,95TL.
Çelik Ürün .eşitleri24,90TL.
Renkli Çelik Çırpıcı7,99TL.
Çok Amaçlı Mikser Kabı9,99TL.
Cahantele Kadın-Erkek Bambu Çorap2,99TL.
Bayan Örgü Terlik Çeşitleri7,99TL.
Ne Alırsan4TL..

Geçtiğimiz günlerde yapılan kampanyalar ile adından çok fazla söz ettiren mağaza online olarak ta hizmet sunmaya başladı. Şok market internet sitesi üzerinden beğendiğiniz ürünün satın alımını gerçekleştiriyorsunuz. Size en yakın mağazadan ürünü teslim alıyorsunuz. Devamlı yenilikler yapan mağaza bu şekilde teknolojiye ayak uyduruyor. Müşteriler için büyük kolaylıklar sağlayan mağazanın yenilikler ile dolu olması ve denli uygun fiyatlı ürün satması tüm vatandaşlar tarafından beğeni ile karşılanıyor. Şube ağına her geçen gün yenisini katan ve büyüyen mağazanın indirimlerini sitemiz aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Böylece sizler için detaylı olarak incelemeye alınan Şok 24 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Önümüzdeki dönem Şok 1 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.

şok 24 nisan 2019 kumsal granit

Etiketler:

Yorum Bırakın