Şok 25 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Haftalık ve aylık ihtiyaçlarınızın yanı sıra günlük ihtiyaçlarınızı da satın alabileceğiniz Şok 25 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Fiyat ve kalite yan yana geldiğinde şok marketin ürünleri oluştuğunu bundan önce defalarca söyledik. Şokta bu hafta sonu ramazana özel indirimler devam ediyor. yaklaşık 20 gündür devamlı gıda ürünlerinde indirim uygulayan market ramazan ayının sonlarına doğru da kampanyalarını sürdürüyor. Peki ama merak içinde uzun zamandır beklenen Şok 25 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında bizleri neler bekliyor? Şok aktüel indirimleri hangi ürünleri bu hafta bizlere sunacak? 25 mayıs 2019 cumartesi günü başlayan indirim fırsatları ne zamana kadar sürecek? Sanal alem üzerinde en çok konuşulan konulardan biri olan yeni haftaya ait şok aktüel kampanyalarının detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Ramazan bayramına girerken eksik listemizi oluşturmuşuzdur. Bayram alışverişimizi rahatlıkla yapmak için şimdiden tasarruflu davranmalıyız. Gündelik alışverişlerde bile tasarruf sağlayan şok indirim bültenleri bu hafta yine mükemmel fırsatları ile karşımıza çıkıyor. Şoktan bu hafta alacağınız indirimli ürünler sayesinde cepleriniz rahatlayacak ve bayrama güzel bir giriş yapacaksınız. Aileniz ile beraber bayram alışverişine çıktığınızda cebinizde daha çok para kalacaktır. Devamlı ekonomik olarak alışveriş yapmak isterseniz. Tüm alışverişlerinizi şok market üzerinden yapabilirsiniz.

Şok 25 Mayıs 2019 Fiyat Listesi

Ürünün AdıFiyatı
Pazar Arabası39,90TL.
Axen 40" Uydu Alıcılı Led Tv1.349TL.
3 Kişilik Salıncak249TL.
Bakır Cezve19,95TL.
Titiz Katlanır Faraşlı Fırça12,95TL.
Piknik Örtüsü4,99TL.
Mangal Kömürü 2 Kg12,50TL.
Dokuma Paspas19,95TL.
Chantale Kadın/Erkek Bambu Çorap2,99TL.
GoKidy Uzaktan Kumandalı Jeep69,90TL.
Hobby Şampuan & Saç Kremi Çeşitleri 600 ml "25 lira üzeri alışverişlerde"5TL.
Finish Hepsi Bir Arada Tablet 30'lu "27-28 mayısta 25 lira üzeri alışveriş yapanlar için"19TL.

Online mağazası üzerinden de sipariş vererek alışveriş yapabileceğiniz şok süper marketlerinde kampanyalar vatandaşların istekleri doğrultusunda yapılıyor. Bir çok fazla marka ürünü bünyesinde barındırarak bizlere uygun fiyattan sunan mağaza indirim günlerinde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılanmaktadır. Vatandaşların pek memnun olduğu aktüel indirimler son sürat devam ediyor. Uzun yıllardır süren kampanyalar daha da büyüyerek çoğalıyor. Türkiye’nin her ilinde şubesi olan mağaza ulaşılmadık yer bırakmak istemiyor. İndirimlere herkesten önce ulaşmak isterseniz. Abonelik sistemimize katılabilirsiniz. Böylelikle şok markete ne gelecek sorusuna cevabı hızlıca bulmuş olursunuz. Kampanya günü mağazaya uğramak sizin için yeterli olacaktır.

Böylece sizler için incelemeye aldığımız Şok 25 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Haftaya yeni ürünler olduğu Şok 1 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere….

Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.

a101 25 mayıs 2019 3 kişilik salıncak

Yorum Bırakın