Şok 26 Ocak 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Otomobil sahipleri için muhteşem kampanyaların yer aldığı Şok 26 Ocak 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Şok mağazalarında bu hafta araç sahibi olanlar için harika ürünler var. Birbirinden özel ürünlerin yer aldığı Şok aktüel ürünleri kataloğunda önceden görerek istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Kazançlı alışverişin yolu şok mağazalarında bu hafta paylaştığı Şok 26 Ocak 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında nelerin olduğunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Kawai Multimedya Set

Uzun süredir araç sahiplerinin beklediği multimedya bu hafta şoka geliyor. Eski tip araçlarda bildiğimiz gibi multimedya sistemleri yok. 26 Ocak günü şoka gelecek olan Kawai Multimedya Seti bekleyenleri çok sevindirecek. İnsanlar araçlarında geçirdiği vakitte usb üzerinden Video izlemek veya müzik dinlemek istiyor. Eski tip aqölarda bu konfora erişmek gerçekten zor oluyor. Şokta bu hafta geçerli indirimlerde Kawai Multimedya Seti görünüyor. Üstelik geri görüş kamera hediyesi ile birlikte satılacak. Park sorunun yüksek olduğu bölgelerde araç parkı için kolay kullanım sağlayacak olan ürünümüz  Şok 26 Ocak 2019 Hafta Sonu Fırsatları ile birlikte 399 tl’ye satılacak.

Şok 26 Ocak 2019 Fiyat Listesi

Ürünün AdıFiyatı
Mıknatıslı Araç Telefon Tutacağı9,99 TL.
Kokusuz Küllük2,99 TL.
Axen 43″ Uydu Alıcılı Led Tv1,599 TL.
Ortopedik Bel Desteği8,99 TL.
Oto Minder Takımı17,95 TL.
Araç İçi Çakmak Şarjı9,99 TL.
Araç Telefon Tutacağı9,99 TL.
Oto Cam Suyu7,99 TL.
Araç Boyun Yastığı12,95 TL.
ISO / Android / Aux Kablosu6,99 TL.
Oto Paspas Takımı29,90 TL.
200 ml Arko Nem Soft Touch6 TL.
400 gram İçim Tost Peyniri10 TL.

Sinbo Araç İçi Süpürge ve Kettle

Şok 29 ocak 2019 aktüel broşürlerinde ki ürünleri satın almak isteyenler bu hafta düşük bütçe ile çok fazla ürün satın alabilecek. Özellikle arabası olanlar için bi hayli uygun fiyatlı ürünlerin karşılaşacağı mekan olacak. Cumartesi günü başlayacak indirim günleri haftasonunuzu verimli geçirmenize yarayacaktır. Sinbo markası ile bizleri bu hafta şok aktüel raflarında bekleyen ürünler arasında Sinbo Araç İçi Süpürge ve Sinbo Araç Kettle’da var. Oto yıkamacılara artık her araba kirlendiğinde gitmenize gerek yok. 26 ocak cumartesi günü çoktan satın alacağınız Sinbo Araç İçi Süpürgesi ile artık sizde kolaylıkla evinizde, bahçenizde, garajınızda hatta kapınızın önünde arabanızı temizleyebilirsiniz. Şehir şebekesi gerekmeden araç içi çakmaklık üzerinden çalışan Sinbo Araç İçi Süpürge ayrıca yüksek emiş gücü ile sizi çok şaşırtacak. 2 yıl garantisi ile birlikte 26 ocak günü şoka gelen Sinbo Araç İçi Süpürge sadece 44,90 TL.

Şok aktüel ürünleri bu haftada sizlerin içini ısıtacak. Piknik sezonunu ufaktan açmaya başladık. Gittiğimiz yerlerde sıcak su bulmak kolay olmuyor. Üzülmeyin bu hafta şok marketlerine Sinbo Araç Kettle geliyor. Isıtması biraz uzu sürebilir ama hiç yoktan iyidir. Kamp yaptığınızda da size faydası dokunacak olan Sinbo Araç Kettle otomobilinizdeki 12 volt ile çalışıyor. Tek önemli olan şey aracın kontağını çalıştırdıktan sonra kettle’ı çalıştırmanızdır. Bu sayede aküden enerji alımı olmayacaktır. Sıcak suya her alanda erişmek istiyorsanız. Sinbo Araç Kettle sizin için iyi bir seçenek olacak. Sizde bu ürüne sadece 39,90 tl ödeyerek satın almak isterseniz. 26 ocak 2019 günü ile 29 ocak 2019 salı günleri arasında şok markete uğramalısınız. unutmadan ürünler sınırlı sayıda gelmektedir. Eğer biteceğiniz düşündüğünüz bir ürün var ise ve sizde bunu almak istiyorsanız. İşinizi şansa bırakmayın sabah erkenden şok market önünde bekleyebilirsiniz.

Böylece sizler için incelemeye alınan Şok 26 Ocak 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Haftaya Şok 2 Şubat 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.

şok 26 ocak 2019 kawai multimedya seti