ŞOK market 27 Ekim ve 3 Kasım tarihleri arasında raflarda olacak olan ürünlerin yer aldığı aktüel ürün kataloğunu yayınladı. Aktüel ürün katalogları ile her hafta müşterilerinin beğenisini kazanan ŞOK’de bu hafta neler var, gelin bakalım.

ŞOK 27 Ekim Aktüel Ürünler Kataloğu ile bu hafta yine çok özel kampanya ve indirimler sizlere sunuluyor. 24 Ekim ve 3 Kasım tarihleri arasında ŞOK marketlerde indirimli olarak satışa sunulacak olan aktüel ürünler, bu hafta da belli ki müşterileri çok memnun edecek. İsterseniz siz de ŞOK markete gelmesini istediğiniz ürünleri sitemizin yorum bölümünden yazabilirsiniz. Marketlerle ilgili görüş, öneri ve şikâyetlerimizi de yorumlar kısmından rahatlıkla ulaştırabilirsiniz.

ŞOK 27 Ekim 2021 tarihinde yayınladığı aktüel ürün kataloğu ile bir hafta boyunca yine vatandaşlara indirimli ve kampanyalı ürünler sunmaya devam edecek. Her hafta birbirinden özel kampanyalar yapan, bu kampanyaları ile ekonomik alışverişe imkan sağlayan ŞOK markette bu haftada ilgi çekecek ve göz dolduracak ürünler yer alıyor. Yine dolu dolu bir katalog hazırlayan ve müşterilerinin aile bütçesine katkı sağlayan ŞOK, bakalım bu hafta hangi güzel ürünlerde kampanyaya gitmiş?

Şok 27 Ekim 2021 Aktüel Kataloğu – Aktuel Adam

Yazar hakkında

Aktüel Adam

Yorum Yap