Ana Sayfa Şok Aktüel 19 Mart 2019 28 Görüntüleme

Şok 27 Mart 2019 Aktüel Kataloğu

Şokta bu hafta merakla beklenen yeni kampanya ürünlerinin yer aldığı Şok 27 Mart 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Şok mağazaları takipçilerine özel ürünler getirmeye devam ediyor. Bütçe dostu uygun fiyatlı aktüel ürünlerin tek adresi olan şok marketlerinin rafları bu hafta da büyük kampanya ürünleri ile dolup taşacak. Merakla beklenen Şok 27 Mart 2019 Aktüel Kataloğunda neler yer alıyor? Şok aktüel kampanyalarında bu hafta hangi ürünler var? Şokta bu hafta indirimler hangi tarihler arasında gerçekleşecek. 27.3.2019 şok aktüel ürünlerinin satış fiyatları nasıl? Aklınızda kalan tüm sorulara yazımız üzerinden cevap bulabilirsiniz.

Şok Nisan 2019 Kampanyaları

27 mart 2019 tarihi ile beraber şok indirim bültenlerinde görüldüğü üzere bir çok ürüne indirim etiketi yapıştırılacak. Her hafta yeni kampanya ve fırsatlar ile ayağınıza kadar gelen şok mağazalarının indirim politikaları devamlı vatandaştan yana oluyor. Kısık bütçe ile alışveriş yapanların kötü gün dostu olan şok marketleri yaptığı fırsat indirimleri ile müşterilerini çok sevindiriyor. Bu hafta ki şok aktüel bültenine bakanlar evlerinin ihtiyacı olan büyük bir eksiği giderebilecek. Getirdiği züccaciye ürünleri ile bayanların devamlı takibi altında olan süper market bu hafta yine süpriz ürünler ile ayağınıza kadar gelecek. Devamlı getirdiği ev dekorasyon ürünleri ile evlerinizi yenileme şansı sunan şok mağazalarının indirim broşürleri bu hafta apayrı olacak.

Şok 27 Mart 2019 Fiyat Listesi

[table id=76 /]

Hemen her vatandaşın günlük olarak gittiği şok marketlerinin rafları devamlı aktüel ürünler ile dolu oluyor. Fazla fazla gelen aktüel ürünler sayesinde herkes kendine göre bir ürün bulabiliyor. Müşterilerine özel hafta da iki günü indirimlerin başlangıç günü olarak belirleyen mağazanın kapıları sabah erken saatlerde açılıyor. Özellikle indirim günleri market önünde oluşan kuyruklar indirimlerin boyutunu gösteriyor. Sadece aktüel değil aylık gıda alışverişlerinizi de şok marketlerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Geniş şube ağı ile her yerde olan süpermarketler müşterilere hizmet için gece gündüz çalışmaktadır. Şok mağazalarına ilk girişinizde güler yüzlü personel tarafından karşılanmak gerçekten alışveriş öncesi sizlere iyi gelecektir.

Böylelikle sizler için detaylı olarak incelenen Şok 27 Mart 2019 Aktüel Kataloğunun son bölümüne geldik. Haftaya yeni ürünleri ile beraber Şok 3 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunda görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

şok 27 mart 2019 teba seramik tabanlı ütü

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.