Ana Sayfa Şok Aktüel 23 Temmuz 2019 19 Görüntüleme

Şok 27 Temmuz 2019 Hafta Sonu Fırsatları

En çok beğenilen ürünlerin bir arada toplandığı harika Şok 27 Temmuz 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Özellikle dar gelirli ailelerin geçim kaynağı olan şok mağazaları yeni haftaya uygun fiyatlarla giriş yapmayı başardı. Bir çok gıda ürününde indirim sunan mağaza müşterilerin beklentilerine bu hafta da cevap verecek. Peki ama bizleri Şok 27 Temmuz 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında neler bekliyor. Şokta bu hafta sonu hangi kampanyalar var. Cevapları her zaman ki gibi incelemede bulabilirsiniz. Şok’in Tüm Mağazalarında Aktüel Ürün Var mı? Şok Birleşik Mağazalar A.Ş. 1995 yılında 21 mağaza ile faaliyetlerine başlamıştır.

Her geçen yıl büyüyerek yurdun en ücra yerlerine kadar ulaşan Şok mağazaları 2018 yılında 442 mağaza ile mağazalar zincirine dönüşmüştür. Ana hedefi kaliteli temel gıda ve tüketim ürünlerini uygun fiyatlar ile halka sunabilmektir. Mağazalarda satışa sunduğu tüm tüketim ürünleri çok uygun fiyatlar ile satışa sunulur.Bunun yanı sıra her hafta yayınlanan Şok aktüel ürünler kampanyalı fiyatlar ile tüketiciye avantaj sağlar. Aktüel ürün yelpazesi oldukça geniş olan Şok fırsatları tüm mağazalarında sunulmaktadır.

Şok 27 Temmuz 2019 Fiyat Listesi

[table id=180 /]

En uzak noktada yer alan bir ilçede bile Şok aktüel ürünlerini bulmanız mümkündür. Tüm mağazalarında eşit ve cazip fırsatlarını sunan mağazalar zinciri kırsal bölgelere de hizmet götürmenin gururunu yaşıyor Şok Aktüel Ürünleri Nelerdir? Şok aktüel ürün yelpazesi oldukça geniştir. Şok aktüel ürünler içerisinde beyaz eşya, elektronik eşya, teknolojik cihazlar, zücaciye ürünleri, giyim, ayakkabı, spor malzemeleri ve gıda ürünleri gibi pek çok ürün yer alır.

Böylece sizler için incelemeye alınan 27 Temmuz 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Haftaya yeni ürünlerin olacağı Şok 3 Ağustos 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

şok 27 temmuz 2019 fuji klima

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.