Şok Aktüel

Şok 29 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Uzun zamandır beklenen kampanyalı ürünlerin olduğu Şok 29 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Şok mağazaları yaptığı indirimler ile müşterilerine destek olmaya devam ediyor. Her hafta yayınladığı aktüel indirim katalogları ile vatandaşların bir çok ihtiyacını uygun fiyattan halletmektedir. Müşterilerinin sadık olduğu şok mağazaları haftanın 2 günü indirimlerin başlangıç günü olarak kabul etmiş durumdadır. Özellikle taze manav ürünleri isteyenler hafta sonu fırsatlarına daha yakın duruyor. Peki ama bizleri bu hafta Şok 29 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında neler bekliyor? Şokta bu hafta sonu hangi ürün kaç paradan satılacak? 29 haziran günü başlayan indirimler ne zamana kadar sürecek? İşte aklınıza takılan tüm soruları burada yanıtlayacağız.

Ürün çeşitlilikleri ile devamlı dikkatlerden kaçmayan mağazanın her yaş grubuna hitap ettiği bilinmektedir. Özellikle ev hanımları her hafta düzenli olarak aktüel ürünleri takip etmektedir. Avantajlı olarak şok aktüel ürünlere sahip olmak isterseniz. Sabah erkenden market önünde bulunmanızı öneririz.

Şok 29 Haziran 2019 Fiyat Listesi

[table id=160 /]

Çocuklar içinde bir çok fırsatın yer aldığı markette yeni doğan veya yetişkin çocuklar içinde dönemsel olarak aktüel ürünler sunulmaktadır. Piyasadaki ürünlerin kalitesi ile aynı seviyede olan şok aktüel ürünlerin tek farkı yoğun fiyatı oluyor. Hal böyle olunca insanlar bu ürünlere büyük rağbet göstermektedir. Şokta bu hafta sonu indirimli ürünlere sahip olmak isteyenlerin şansı yaver giderse bir çok ürüne çok az ücret ödeyerek sahip olacaktır.

Böylelikle sizler için incelemeye alınan 29 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Haftaya yeni ürünlerin olacağı Şok 6 Temmuz 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

şok 29 haziran 2019 viko priz

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com