Şok Aktüel

Şok 29 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu

Mayıs 2019 ayına ait son aktüel ürünlerin sergilendiği Şok 29 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Şokta bu hafta indirimler göz dolduruyor. Ramazan ayının bitimine doğru gelirken şok aktüel bülteni ile çifte bayram yapılacak. Kısa zaman içerisinde ramazan bayramına ulaşacağız. Şok mağazaları yaptığı indirimler ile bizlere iki bayramı bir arada yaşatacak. İlki belli ramazan bayramı ikincisi ise indirim bayramı olacak. Süper kampanyalarını ayağınıza kadar getiren mağaza indirimlerde durmak bilmiyor. Razaman ayı boyunca sofralarımız için çalışan mağaza her ihtiyacımızı görmeye devam ediyor. Peki ama bizleri bekleyen Şok 29 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu indirimlerinde neler var? Şok aktüel ürünlerinin hangileri kampanyaya dahil edildi? Şokta bu hafta başlayan bayram indirimleri ne zamana kadar sürer? Aklınıza gelen soruları bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın.

Şok marketleri 1995 yılında 13 şube ile açılmış ve şuan günümüzde 6000’i aşan şubesi ile vatandaşlara hizmet götürmektedir. haftanın iki günüde sunulan indirimler 7 gün boyunca geçerli olmaktadır. Cepte şok uygulaması ile 2017 yılına damga vuran mağaza Türkiye’ye ilk defa online marketi getirdi. Bu sayede alışverişler daha kolay ve müşterilerin isteği doğrultusunda yapılıyordu. 81 ilimizin tümünde şubesi olan mağazanın yeni hedefleri arasında ise bu illerin ilçelerine, mahallelerine dağılarak her köşe başına bir şube açmaktır. Böylelikle daha fazla indirime ihtiyacı olan insana ulaşılacak. 2015 yılından bu yana her gün düzenli olarak 3 mağaza şubesi açan şok büyümeye durmadan devam emektedir.

Şok 29 Mayıs 2019 Fiyat Listesi

[table id=133 /]

Şokta indirim sezonu daima açık ve hiç kapanmıyor. İndirimli ürün isteyene şok yeterde artar sloganı tüm ülkeyi sarmış durumda, şok market takipçileri yapılan kampanyalardan çok memnun, özellikle kadınlara yönelik ürünleri ile müthiş bir kitle oluşturan mağazanın indirim günleri çok yoğun geçmektedir. Müşterilerin genelini kadınların oluşturduğu mağazaya yoğun ilgi gösterilmektedir. Daima müşterilerine yardımcı olan marketin personeli güler yüzü ve neşesi ile vatandaşları karşılamaktadır. Zengin ürün çeşitliliği ve her mağazada taze manav reyonu ile süper market sizlere son sürat hizmet etmeye devam edecek.

Böylece sizler için incelemeye alınan Şok 29 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Önümüzde ki hafta geçerli olacak Şok 5 Haziran 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

şok 29 mayıs 2019 deniz gözlüğü

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com