Şok 3 Ağustos 2019 Hafta Sonu Fırsatları

İndirimler ve kampanyaların bol bol olacağı bu haftaya ait yeni Şok 3 Ağustos 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Her kesimden halkın ilgisini çeken şok aktüel ürünleri cazip fiyatlarla ürün sunmaya devam ediyor. Takipçilerine her hafta sonu süpriz ürünler ile karşılayan mağazanın bu hafta yapacağı indirim fırsatları büyük merak oluşturdu. İnternet üzerinden yapılan sorgulamalarda Şok 3 Ağustos 2019 Hafta Sonu Fırsatları neler olacak ilk sırayı aldı. Şokta bu hafta sonu sizlerin hangi ürünlerin beklediğini ve fiyatlarını merak ediyorsanız? Sizler için hazırlanan yazımızı, fiyat listesini ve şok aktüel broşür sayfalarını kontrol edebilirsiniz.

Bu nedenle de acaba bu ürünün satışı yapılır mı diye düşünmeye gerek yoktur. Yapılması gereken tek durum Şok aktüel ürünlerinin takibi yapılarak ihtiyaç duyulan ürünün alım işleminin yerine en kaliteli şekilde getirilmesidir. Ürünler Neden Yerleştirilmiş Bir Şekilde Satılır? Şok aktüel ürünler kişilerin kolaylıkla ulaşabileceği yerlerde satışa sunulur. Ürünlerin bu şekilde satılmasının nedeni mağazaya olan maliyetin azaltılması ve aynı zaman da kişilerin alış veriş sırasında rahat etmelerini sağlamaktır.

Şok 3 Ağustos 2019 Fiyat Listesi

Ürünün AdıFiyatı
Dijital Baskül37,50TL.
2’li Banyo Paspas Takımı39,90TL.
Ahşap Görünümlü Askı6,99TL.
İp Askılı Gecelik14,95TL.
Kurdele Desenli Sepetler3,99TL.
Titiz Çok Amaçlı Banyo Sepeti4,99TL.
Titiz Klozet Fırça Seti8,99TL.
Pilsan Taşıyıcı Kamyon ve Arabalar17,95TL.
Elbiseli Et Bebek9,99TL.
Duru Kolonya Limon ve Mandalina çeşitleri sadece7TL..
360ml Blendax Şampuan çeşitleri sadece7TL.
Doğadan Geleneksel Karadeniz Çayı18TL.

Mağaza büyük raflar kullanarak kişilerin istedikleri ürüne ulaşmak için vakit kaybetmelerini önlemek amacı ile daha güzel yerler kullanarak kişilerin ihtiyaç duydukları ürünlere en kısa zamanda rahatlıkla ve zaman kaybetmeden ulaşmalarını sağlarlar. Bu durum hem mağaza için hem de müşteriler için oldukça önemli bir durumdur. Çünkü müşteriler bu sayede ürünler arasında kaybolmadan istedikleri ürüne rahatlıkla ulaşabilirler. Böylece herhangi bir zaman kaybı da yaşanmamış olur. Aynı zaman da kişiler fazladan para harcamadan istedikleri ürünü alarak uzaklaşabilirler. Bu durum bütçeleri içinde oldukça iyi bir durumdur.

Böylece sizler için özen içinde hazır edilen 3 Ağustos 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Haftaya güncel Şok 10 Ağustos 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında görüşmek üzere…

Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.

şok 3 ağustos 2019 teba dijital baskül

Yorum Bırakın