Ana Sayfa Şok Aktüel 27 Mart 2019 20 Görüntüleme

Şok 3 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu

Nisan ayı fırsatlarının yer aldığı süper kampanyalar ile dolu olan Şok 3 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Şok marketleri getirdiği ürünler ile bu hafta harika ürünlere ev sahipliği yapacak. Bu haftanın en özel ürünlerin şok market raflarında yer alacağını söyleyelim. Ev ekonomisini sağlam bir denge üzerine oturtan ev hanımları ve evin direği olan erkekler bu hafta alışverişlerde hiç zorlanmayacaklar. Çünkü Şok 3 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunda ki tüm ürünler indirim kampanyaları ile dolup taşacak. Peki ama merakla beklenen 3 nisan şok aktüel kataloğunda neler var? Şok aktüel ürünlerinin fiyatları nasıl olacak? Şokta bu hafta indirimler hangi tarihler aralığında geçerli olacak? Takipçilerin aklında bu sorular varken şok marketleri tarafından piyasaya sürülen broşür tüm sorulara cevap niteliğinde olacaktır. Ayrıntılı olarak işleyeceğimiz şok broşürün detaylarına sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şok Nisan 2019 Kampanyaları

Uzun yıllardır indirim günlerini sabit tutan şok mağazalarında haftanın iki günü indirimlerin başlangıç günü olarak kabul ediliyor. Çarşamba ve cumartesi günü yapılan indirimlerle vatandaşlar rahat bir nefes alıyor. Özellikle hafta içi yapılan kampanyalarda ev hanımlarının yakından dikkatini çekecek ürünler paylaşılıyor. Mutfak, dekorasyon, züccaciye, küçük ev aletleri gibi ürünleri piyasa fiyatlarının altında satan şok marketleri bu yönden ev hanımlarını çok memnun ediyor. Özellikle kalite ve hesaplı fiyatı yan yana geldiğinde şok marketleri en çok tercih edilen aktüel marketler arasında yer almayı başarıyor.

Şok 3 Nisan 2019 Fiyat Listesi

[table id=81 /]

Bu hafta nisan 2019’un ilk haftası olduğundan maaşlar alındı. Artık alışveriş zamanı ay başı bütçenizi aşmadan ihtiyacınız olan ürünleri şok marketleri aracılığıyla satın alabilirsiniz. Gıda reyonlarında bulunan indirim fırsatları piyasa fiyatlarının altında olduğunu sizlerde göreceksiniz. Evinizin topluca eksikliklerini gidermek için iyi bir fırsat olan 3 nisan şok bülteni fiyat listesi ve kataloğuna sayfamız üzerinde bulabilirsiniz. Öncelerde diğer marketlerde göremediğiniz ürün çeşitliliğini bu hafta şokta göreceksiniz. Şok sizler için zengin ürün çeşidi sunmaya devam ediyor.

Böylelikle sizler için göz atılan Şok 3 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunun son bölümüne geldik. Önümüzdeki hafta geçerli olacak Şok 10 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

şok 3 nisan 2019 gokidy çocuk bisikleti

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.