Ana Sayfa Şok Aktüel 28 Haziran 2019 25 Görüntüleme

Şok 3 Temmuz 2019 Aktüel Kataloğu

Tüketici dostu fiyatları ile müşterilerine daima uygun fiyatlı ürünler sunan mağaza bu haftaya ait Şok 3 Temmuz 2019 Aktüel Kataloğunu yayınladı.

İndirim günleri boyunca nerede ise tüm ürünlerinde kampanya hazırlayan market bu haftaya süper ürünler ile giriş yapmayı planlıyor. Haftalık cep yakmayan fiyatlar ile alışveriş yapabileceğiniz ailenizin marketi şokta indirimler sizleri de büyüleyecek. Peki ama bu kadar merak edilen Şok 3 Temmuz 2019 Aktüel Kataloğunda bizleri neler bekliyor? Şokta bu hafta hazırlanan kampanyaya dahil edilen ürünler neler? 3 temmuz günü başlayacak olan şok fırsatlarından hangi ürünleri satın almalıyız? İndirimler ne zaman son bulacak? Sosyal medya üzerinde en çok sorulan soruların cevaplarını sizler için derledik.

Ay başı geldiğinde evimizde ki tüm eksiklikleri bir liste haline getirir ve bu eksiklikleri en uygun şekilde nasıl halledebiliriz diye düşünmeye başlarız. Temmuz 2019 ayının başlangıcı da böyle olacak. Ama korkmayın şok marketlerinin harika çarşamba indirimleri bu sene ay başına denk gelmiş durumda, Sizin yapmanız gereken oluşturduğunuz eksik listesini alıp tüm aile bireyleriniz ile en yakın şok market şubesine gelmek. Şok aktüel ürünleri arasından istemiş olduğunuz ürünü indirimli olarak satın alabilirsiniz. Sadece aylık değil tabiki günlük alışverişlerde de şok mağazaları oldukça uygun fiyatlı ürünler satmaktadır.

Şok 3 Temmuz 2019 Fiyat Listesi

[table id=162 /]

İndirimlerin geçerli olduğu tarih boyunca herhangi bir mağaza şubesine uğrayarak aşağıdaki ürünleri satın alabilirsiniz. Unutmadan aktüel ürünler stok adedince gelmektedir. Sabah erkenden kalkıp elinizi çabuk tutmalısınız. Aksi taktirde istediğiniz ürünü başka bir vatandaş satın alabilir.

Böylece sizler için detaylı olarak incelemeye alınan 3 Temmuz 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya Şok 10 Temmuz 2019 Aktüel Kataloğu incelmesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

şok 3 temmuz 2019 3 kişilik salıncak

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.