Ana Sayfa Şok Aktüel 20 Mart 2019 17 Görüntüleme

Şok 30 Mart 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Şokta bu hafta sonu tüm aktüel ürünlerin indirim etiketi ile satılacağı Şok 30 Mart 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Uzun yıllardır müşterilerine uygun fiyatlı ürünleri satan şok mağazalarının her indirim günü vatandaşlar tarafından merak içinde beklenmektedir. İlk indirim günü heyecanı ruhunu devamlı yaşatan mağaza her hafta farklı ürünler üzerinden kampanya oluşturmaktadır. Bu hafta sizleri bekleyen broşürün adı ise Şok 30 Mart 2019 Hafta Sonu Fırsatları oldu. Peki ama bizleri 30 mart 2019 şok hafta sonu indirim kataloğunda neler bekliyor? Sosyal medya üzerinde en çok merak edilenler arasına giren bu haftanın şok aktüel ürünleri hangi ürün gruplarını kapsayacak? Şokta bu hafta indirimli ürünler hangi tarihler arasından geçerli olacak? Mart 2019 ayının son fırsatlarının vatandaş ile buluşacağı indirim bültenin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Şok Aktüel Mart 2019 Kampanyaları

Şok marketlerinin tanıtımını gerçekleştirdiği fırsatların tamamına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey bu hafta sonu size en yakın şubeye uğramak olacak. Özellikle kaliteli kendine özgü markaları ile gıda ürünlerinin bayağı ucuza satıldığını göreceksiniz. Bu hafta yapılacak indirimlerin mağazada büyük yoğunluk oluşturacağı beklentisi vatandaşları erkenden market önünde görmemizi sağlayacaktır. Bu kadar özel ürünlerin bu denli uygun fiyatlardan satılması alışık olmadığımız bir durumdu.  O halde büyük kampanyalara ulaşmak için 30.3.2019 cumartesi günü şok marketlerinde buluşalım.

Şok 30 Mart 2019 Fiyat Listesi

[table id=80 /]

Ekonomik olarak alışveriş yapmanın dönemimizde zorunlu hale geldiği şu zamanlarda aktüel marketler tek yardımcımız oluyor. Her hafta merakla bekleyip takip ettiğimiz şok aktüel broşürlerden neler alacağımızı kararlaştırıp indirim günü geldiğinde ise sabah erkenden ilgili marketin önünde sıraya giriyoruz. bazı günler öyle büyük indirimler oluyor ki; poşetlerimizi doldurarak şok marketlerinden çıkıyoruz. İşte bu hafta sonu da şokta böyle indirimler olacak. Özellikle ev hanımlarını unutmayan süpermarket her hafta züccaciye ve dekorasyon ürünlerini getirmeyi ihmal etmiyor. Kısık bütçenizi fazla kasmadan uygun alışverişler yapabileceğiniz şok marketleri sizleri alışverişe bekliyor. Ürünlerin fiyat listesine ve ilgili broşürlere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Böylelikle sizler için detaylarına göz attığımız Şok 30 Mart 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının son bölümüne geldik. Haftaya Şok 6 Nisan 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

şok 30 mart 2019 sinbo ızgara tost makinesi

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.