2020-01-22T09:22:49+03:00
Ana Sayfa Şok Aktüel 11 Aralık 2018 54 Görüntüleme

Şok 30 Ocak 2019 Aktüel Kataloğu

Mutfak ve ev aletlerinin geniş yer kapladığı Şok 30 Ocak 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Şok marketlerinin yeni kampanya dönemine ait takipçilerinin heyecan içinde beklediği Şok aktüel ürünleri broşürü sosyal medya üzerinden paylaşıldı. İçerik bakımından zengin olan Şok 30 Ocak 2019 Aktüel Kataloğu ev hanımlarının özellikle dikkatini çekecek. Her hafta yaptığı indirimlerde ile müşterilerinden tam not alan şok mağazalarına bu hafta sonu uğradığınızda hangi ürünler ile karşılaşacağınızı bu sayfada bulabilirsiniz.

Sinbo Cyclone Elektrikli Süpürge

Ev hanımlarının yakından takip ettiği şok aktüel ürünleri kataloğu bu hafta da sizleri fazlası ile tatmin edecek. İhtiyaç sahipleri için bu hafta şoka Sinbo Cyclone Elektrikli Süpürge geliyor. 270 watt emiş gücü ile her yeri tertemiz yapacağınız. Sizlere temizlik konusunda büyük kolaylık sağlayan Sinbo Cyclone Elektrikli Süpürgesi 2 yıl satıcı firma tarafından garanti altına alınıyor. 6 taksit imkanı ile satışa çıkacak olan Sinbo Cyclone Elektrikli Süpürgesi satın almakta zorlananlar için 6 taksitle satılacak. Çeyizlik veya hemen kullanım için alabileceğiniz bu ürün sağlam yapısı ve Ergonomik tasarımı ile her alana girebiliyor. 30.1.2019 çarşamba günü 179 tl’ye satılacak olan Sinbo Cyclone Elektrikli Süpürgeye sahip olmak için sabah erkenden şok market önde olmalısınız.

Şok 30 Ocak 2019 Fiyat Listesi

[table id=13 /]

Teba Elektrikli Çelik Cezve

Şok 30 Ocak 2019 aktüel broşürü sayesinde sahip olacağınız ürünler içerisinde Teba Elektrikli Çelik Cezvede var. Günümüzde artık ocak üstünde kahve pişirme olayı zor bi hal aldı. Teknoloji sayesinde artık rahatlıkla türk kahvesi pişirebileceksiniz. Teba Elektrikli Çelik Cezvenin teknik özellikleri arasında neler var? 800 watt ısıtma gücü ve 300 ml kahve pişirme kapasitesi bulunan Teba Elektrikli Çelik Cezvesinde gizli rezistans bulunmaktadır. Böylece güvenlik üst düzeydedir. 360 derece dönebilen ürünümüz bu sayede kolay kullanım imkanı sunuyor. Kolay temizlenebilen gövdesi ile sizleri yormayan Teba Elektrikli Çelik Cezve 30 Ocak çarşamba günü şokta 44,90 tl’ye satılacak.

Böylece sizler için incelenen Şok 30 Ocak 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya Şok 6 Şubat 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler arasında ilerlemek için resimlerin üzerine tıklayınız [/alert-success]

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.

Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.

İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.