Şok 4 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Bahar mevsiminin son ayının ilk haftasında indirimli ürünlerin yer alacağı Şok 4 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

İndirimlerin başlangıç günü olarak belirlenen cumartesi günü büyük kampanyalara hazırlıklı olun. Şok marketleri büyük indirim sunacağı ilk mayıs 2019 hafta sonu fırsatlarını iyi değerlendirmek istiyor. Uzun yılladır Türkiye’de hizmet sunan süper market indirim denildiğinde ilk akla gelen mağazalardan bir tanesi yaptığı indirim ve kampanyalar ile aile dostu indirimleri halka sunmaya devam ediyor. Maaşlar alındı artık aylık alışverişe çıkma zamanı geldi. Aile bireylerinin tümünü yanınıza alarak en yakın şok market şubesine gitmelisiniz. Çünkü bu hafta ramazana hazırlık olarak bir çok ürün uygun fiyattan tezgaha indirilecek. Peki ama bizleri Şok 4 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında neler bekliyor? Şok hafta sonu indirimleri hangi ürünler ile beraber geçerli olacak? Şok market’te indirimler ne zamana kadar geçerli olacak? Merak edilen tüm sorulara cevaplar bu sayfada olacak.

11 ayın sultanı olan ramazan ayı mayıs ayının 6’sında başlıyor. Önceden ihtiyacınız olabilecek gıda ürünlerini şubelerden satın almanız sizler için çok daha iyi olacaktır. Evinizde ağırlayacağınız misafirler için güzel yemekler hazırlamak isteyeceksiniz. Güzel yemek hazırlamanın yolu kaliteli malzemelerden geçmektedir. Onun için mutfağa yemek yapmak için girmeden önce mutlaka bir şok markete uğramanız sizler için iyi olacaktır. hem lezzet bakımından hemde fiyat açısından uygun ve kaliteli olan ürünler süper market raflarında sizleri bekliyor.

Şok 4 Mayıs 2019 Fiyat Listesi

Ürünün AdıFiyatı
43″ Uydu Alıcılı Led Tv1599TL.
Bluetooth Kulaklık49.90TL.
3’lü Grup Priz sadece12,95TL.
Keramika 12 Parça Kahve Takımı49,90TL.
Emaye Kızartma Tenceresi29,90TL.
Emaye 3’lü Saklama Kabı29,90TL.
Paşabahçe 2’li Saklama Kabı Seti14,95TL.
LAV Kilitli Saklama Kabı7,99TL.
4’lü Kesme Tahtası Seti49,90TL.
Vakumlu 4’lü Hurç Seti17,95TL.
Kapitoneli Yastık14,95TL.
Kanaviçe %100 Pamuk Kurulama Bezi sadece4,99TL.
Aytaç Fremente 220 gr Sucuk10TL.
Diadermine Hydra-Litting Gündüz Kremi20TL.
Neutrogene Vücut Losyonu ise14TL.

Her hafta birbirinden farklı ve özel ürünleri aktüel raflarında gördüğümüz şok mağazaları, vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik araştırmalar yaparak o dönemde ne ihtiyaç olunursa o ürünleri getirmeyi çok iyi biliyor. Teknoloji, züccaciye ürünleri, küçük ev aletleri gibi bir çok ürün grubuna hakim olan mağaza indirim denildiğinde uğranacak ilk duraklardan bir tanesidir. Sadece cumartesi günleri değil, çarşamba günleri de Şok aktüel ürünler kataloğu paylaşan mağaza haftanın iki gününü sizler için kampanya başlangıç günü olarak belirlemiştir.

Böylelikle sizler için detaylı olarak incelemeye alınan Şok 4 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Haftaya yeni ürünlerin olacağı Şok 11 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında görüşmek üzere…

Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.

şok 4 mayıs 2019 bluetooth kulaklık