Ana Sayfa Şok Aktüel 28 Şubat 2019 26 Görüntüleme

Şok 6 Mart 2019 Aktüel Kataloğu

Bahar mevsiminin ilk ayı olan mart ayının ilk kampanya ürünlerinin yer alacağı Şok 6 Mart 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Şokta bu hafta büyük kampanya indirimleri sizleri bekliyor. Haftalık olarak aksatmadan sürdürdüğü indirim broşürleri ile dar gelirli halkın umudu olan şok mağazalarının yeni haftaya ait indirimlerin bulunduğu görseller sosyal medya üzerinden paylaşılmaya başladı. Teknoloji, züccaciye ürünleri ve gıda malzemelerinin bol olduğu Şok 6 Mart 2019 Aktüel Kataloğunda ürünler bunlar ile sınırlı değil, Ay başı geldiğinde nasıl alışveriş yapacağım diye düşünenler için muhteşem fırsatların yer aldığı 6 mart 2019 şok aktüel ürünleri bu hafta yine ayağınıza kadar gelecek. Kaliteli ve marka ürünlere sahip olmak isteyenlerin bu hafta şok markete kesinlikle uğraması gerekmektedir. Peki ama şok markete 6 mart çarşamba günü gittiğimizde bizi bekleyen ürünler neler diye soracaksınız. Ayrıca şok haftanın fırsatlarında kampanya ürünlerine dahil olan ürünler neler diyeceksiniz. Aklınıza takılan soruların cevaplarını bu sayfa üzerinde bulabilirsiniz.

Şok mağazalarının yaptığı indirimler diğer büyük marketlerinde dikkatini çekmektedir. Örneğin geçen günlerde huawei marka bir cep telefonu a101 marketlerinde satışa çıkarılmıştı. Şok mağazaları ise daha üst model bir telefonu piyasaya sürdü. Böylelikle müşterilerin de dikkatini çekmiş oldu. Tüm süper marketler sizler için var. Tabi ki siz aralarında tercih yapıp kesenize hangi ürün uygun geliyorsa onu satın alacaksınız. Şok marketlerinin haftalık indirim bültenlerini takip ettiğiniz gibi, sayfamız üzerinden diğer aktüel market kataloglarına da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şok 6 Mart 2019 Fiyat Listesi

[table id=50 /]

Şok aktüel katalogları takipçileri tarafından her an kontrol edilmektedir. Normal marketlerde veya piyasada ki ürünler oldukça yüksek fiyatlardan satılıyor. Aktüel marketler sayesinde indirim yüzü gören vatandaş böylelikle şok aktüel ürünler kataloğuna da ilgi gösteriyor. Ürünlerin çok uygun fiyattan satılması müşterileri gayet memnun eden bir faktör olduğundan, aktüel ürünlerde tüm ürünler indirim etiketi ile satışa çıkarılıyor. Haftada iki gün katalog yayınlayan şok marketlerinin bu hafta ki indirimlerinden yararlanmak isteyenler 6 mart 2019 çarşamba günü şok marketlerine uğrayabilir. İndirimlerin geçerlilik süresi ise 1 haftadır.

Böylece sizler için özenle hazırlanan Şok 6 Mart 2019 Aktüel Kataloğunun son bölümüne geldik. Haftaya yeni fırsatların yer bulacağı Şok 13 Mart 2019 Aktüel Kataloğunda görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

şok 6 mart 2019 teba elektrikli çelik su ısıtcısı

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.