Şok 6 Nisan 2019 Hafta Sonu Fırsatları

İndirimlerin tükenmek bilmediği harika fırsatların müşteriler ile buluşacağı Şok 6 Nisan 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Şok marketleri bu hafta sonuna ait indirim bültenini sosyal medya üzerinden paylaştı. Her hafta olduğu gibi takipçilerini sevindirecek ürünler ilk baktığımızda göze çarpmaktadır. Devamlı büyümekte olan süpermarket reklam filmleri ile de televizyonlarda görünüyor. Şok sana yeter de artar sloganını insanların diline pelesenk eden mağazanın politikası çok açık uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri sizlerle buluşturan market bu hizmeti uzun yıllardır yapmaktadır. Peki ama herkesin aklında şu sorular var. Şok 6 Nisan 2019 Hafta Sonu Fırsatları ile gelecek ürünler neler? Şokta bu hafta sonu 25 tl ve üzeri kampanya ürünü nedir? 6.4.2019 şok hafta sonu indirimlerinin son geçerlilik tarihi ne zaman? Konu hakkında meraklarınızı gidermek adına yaptığımız incelemeye göz atabilirsiniz.

İçindekiler

Şok Market Nisan 2019 Kampanyaları

Bilindiği üzere şok mağazaları her hafta sonu yeni ürün kampanyaları ile sizleri şubelerine davet etmektedir. Kısık bütçe ile evinizin tüm ihtiyaçlarını bu hafta şok mağazalarından karşılayabileceksiniz. Artık ülkemizde alışkanlık haline gelen şok aktüel bültenleri 1 gün gecikse hemen takipçiler tarafından sorgulanıyor. Sosyal medya üzerinde de geniş bir kitlesi bulunan marketin indirimleri her hafta başka merak konusu oluşturmayı başarıyor.

Şok 6 Nisan 2019 Fiyat Listesi

Ürünün AdıFiyatı
Aqua Su Arıtma Cihazı450TL.
Teba Elektrikli Çelik Çay Makinesi89.9TL.
Pazar Arabası39.90TL.
Armut Koltuk59.90TL.
Dolap İçi Raf7.99TL.
Paşabahçe 2’li Saklama Kabı14.95TL.
Emaye 3’lü Saklama Kabı29.90TL.
Keramika Kahve Takımı49.90TL.
Keramika Mini Tencere9.95TL.
Köşem 3’lü Baharat Set12.95TL.
Kanaviçe Kurulama Bezi4.99TL.
Chantale Bayan Bambu Çorap2.99TL.
Alo 3 kg Toz Deterjan14TL.
Colgate Max White One Diş Macunu12TL.

Ülkemizin her il, ilçe ve dahi mahallesinde olan şok marketlerinin geniş şube ağı müşteriler tarafından çok beğenilmektedir. Hala şok marketin indirimlerinden faydalanamayanlar içinse devamlı çalışmalar yürütülüyor. Daha fazla şube açarak indirimleri daha çok kişiye ulaştırmak için, bu süreçte sizlere en yakın olan şubelere uğrayarak indirim ve haftalık kampanya ürünlerinden satın alabilirsiniz. Diğer aktüel marketler göz önüne alındığında şok bültenlerinin ne kadar zengin ürün çeşidi bulundurduğunu görüyoruz. 6 nisan şok hafta sonu fırsatları ile marka ürün sahip olmak isterseniz öncelikle sayfamızdan broşür incelemesini yapıp, indirim günü geldiğinde ise bizden uyarması sabah erkenden şok market önünde sıraya girmelisiniz. Ürünler stok adedince geldiği için size kalmayabilir.

Böylece sizler için geçerli olan Şok 6 Nisan 2019 Hafta Sonu Fırsatlarını inceledik. Haftaya yeni dönem indirimlerinin olacağı Şok 13 Nisan 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında görüşmek üzere…

Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.

şok 6 nisan 2019 teba elektrikli çelik çay makinesi