Şok 6 Temmuz 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Heyecan içinde beklenen muhteşem ürünlerin yer aldığı Şok 6 Temmuz 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Ucuz alışveriş yapmak isteyenlerin uğrak adresi şokta bu hafta sonu indirimler halka açıklanıyor. Geçtiğimiz haftalarda gelen aktüel ürünler ile performans seviyesi yüksek olan mağaza bu çıtayı düşürmeden yoluna devam ediyor. Sosyal medya takipçileri tarafından paylaşılan şok aktüel ürünler kataloğu içerik bakımından zenginliği ve çeşitliliği ile kullanıcıları büyüleyecek. Peki ama bu kadar ismi ve içeriği ile akıllarda kalan Şok 6 Temmuz 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında bizleri neler bekliyor? Şok indirim bültenine yansıyan indirimli ürünlere bu hafta yeni olarak neler eklendi? 6 temmuz 2019 günü başlayacak indirimler ne zamana kadar mağaza raflarında yerlerini koruyacak? Sanal alem üzerinde merak edilen tüm soruları sizler ile beraber burada yanıt arayacağız.

Benzersiz fırsatları bizlere haftanın iki günü sunan süper market her zaman yeni ürünleri indirim listesine eklemektedir. Aktüel ürünler kataloğunda bulunan tüm ürünler Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ki tüm şubelerde aynı zamanda satışa girmektedir.

Şok 6 Temmuz 2019 Fiyat Listesi

Ürünün AdıFiyatı
Fantom Speedy Dik Süpürge119TL.
Teba Dijital Baskül37,50TL.
Kapı Arkası Askılık7,99TL.
Ahşap Görünümlü Plastik Askı6,99TL.
Üçsan Plastik Örgü Desenli Çöp Kovası11,95TL.
Üçsan Plastik Örgü Desenli Kapaklı Kutu 6 Litre9,99TL.
Üçsan Plastik Örgü Desenli Tuvalet Fırçası9,99TL.
Temizlik Kovası 9 Litre9,99TL.
Head & Shoulders Şampuan Çeşitleri 300 ml9TL.
Ariel Sıvı Deterjan Çeşitleri 24 Yıkama20TL.

Şok mağaza zincirlerinin arkası kesilmeyen indirim günlerinin bir yenisi de bu hafta cumartesi günü olacak. Vatandaşlar tarafından ilgi ve alaka ile takip edilen şok aktüel ürünleri her yaştan insana hitap etmektedir. Geniş kitlelere hitap eden mağazanın indirim günleri çoşkulu ve bol indirimli geçmektedir. İnsanların evlerine uygun fiyattan satın aldıkları ürünleri götürmeleri gerçekten çok sevindirici oluyor.

Böylece sizler için özen içinde hazır edilen 6 Temmuz 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Yeni haftada Şok 13 Temmuz 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.

şok 6 temmuz 2019 teba dijital baskül

Yorum Bırakın