Şok 8 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Şok marketleri alışverişleri avantajlı hale getirmeye devam ediyor. Büyük kampanyaların yer aldığı Şok 8 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Yeni şok aktüel kataloğunda görüldüğü üzere bir çok ürün indirimli fiyatları ile tezgahlara inmiş durumda, müşteri olarak cumartesi günü en yakın şok şubesine uğrayıp nasibinizi almanız gerekiyor. İndirimleri takip etmek zor mu geliyor? Aktueladam sizler için tüm kampanya haberlerini bildirim olarak yolluyor. Yapmanız gereken sadece abone olmak. Şok kataloğumuza bakacak olursak. İnsanların ay sonunu zor getirdiği şu dönemlerde gerçekten harika indirimler bulunuyor. Takipçilerin çoğu bu hafta şoka gelecek ürünlerden hangilerini alacaklarını ayarladı. Peki ama bu kadar beğenilen Şok 8 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında hangi ürünler bizleri bekliyor? Şokta bu hafta sonu kampanya dahilindeki ürünler neler? İndirimler ne kadar sürecek? Sorularınızı unutmayın tüm cevaplar bu sayfada olacak.

Müşterilerinin memnuniyetini daima üst seviyelerde tutmak için çabalayan mağaza elinden gelen indirimleri sunmaya devam ediyor. Ramazan ayı boyunca sofralara uygun fiyatlı lezzetler sundu. Şimdi ise yaz ayına hazırlık mahiyetinde ürünleri sizler ile buluşturacak. keyifle satın alacağınız ürünleri aktüel raflarına dizecek olan market bu hafta yine yoğun ilgiye maruz kalacaktır. Hafta sonlarını heyecan içinde bekleyen şok market takipçileri indirimleri yakın merceğe almış durumda, indirim denildiğinde şoka uğramak artık günümüzde alışkanlık haline geldi.

Şok 8 Haziran 2019 Fiyat Listesi

Ürünün AdıFiyatı
Saten Yatak Örtüsü & Yastık Seti129TL.
Gezer Tokalı Kadın Terlik12,95TL.
Yeni Nesil Kadın / Erkek Ayakkabı39,90TL.
MaxFlex Kadın Ayakkabı34,90TL.
Kapitone Yatak Örtüsü49,90TL.
Tek Kişilik Kapitoneli Yatak Alezi22,50TL.
Çift Kişilik Kapitoneli Yatak Alezi32,50TL.
Soley Çift Kişilik Nevresim Seti79,90TL.
Banyo Paspas Takımı 2'li39,90TL.
Kanaviçe Kurulama Bezi4,99TL.
Çokokrem Cam 650 gr11TL.
Tursil Jel Deterjan 33 Yıkama17TL.
Golf Maraşım Dondurma Çeşitleri 500 ml9TL.

Her hafta olduğu gibi zengin ürün çeşitliliği ile ayağımıza kadar ürünler getiren mağaza bu haftayı da geniş ürün yelpazesi ile bizlere hazırlamış. Herkesin kendine göre ürün bulacağı hafta sonu şok aktüel bülteninde ürünlerin hepsi indirim etiketi ile satışa çıkarılıyor. Dünyaca ünlü ithal marka ürünleri de tezgaha indirim süper market yerli ürünleri de asla ihmal etmiyor. Bu sayede ekonomiye katkı sağlıyor. Hedeflerini daima yüksek tutan süper market müşterilerin ilgisini hak ediyor. Hafta sonlarını kalabalık geçmesi ile ürünlerin tüketilmesi de bu hızda oluyor. O yüzden beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz ürün var ise erkenden şoka uğramalısınız.

Böylece sizler için detaylı incelemeye alınan Şok 8 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Haftaya yeni ürünleri inceleyeceğimiz Şok 15 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında görüşmek üzere…

Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.

Şok 8 haziran 2019 nevresim takımları

Yorum Bırakın