Şok Aktüel

Şok 9 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu

Çocukların bu hafta merak içinde beklediği anneler günü süprizleri ile karşımıza çıkan Şok 9 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Şok marketin bu hafta geçerli olacak aktüel kataloğunda anneler günü konsepti uygulanmış durumda şok 9 mayıs 2018 aktüel ürünlerinde başlarımızın tacı annelerimiz için harika ürünler yer alıyor. Geniş ürün yelpazesi ile şok kataloğu çarşamba günü sizleri bekliyor.

Ekonomik zorluk çekenlerin devamlı uğrak yeri olan şok market fırsatları mayıs 2018 ayında da sürdürmeyi devam ediyor. Başlıca şok kataloğuna baktığımızda dikkatimizi çeken ürünleri sizinle paylaşalım. Dedik ya bugün anneler günü diye Lav markasından annelerimize özel 12 par çay seti 17,95 tl. kahve yanı su bardağı ise 5,95 tl. Keramika markasından ise annelerimiz için kahve takımı ve köşem baharat seti geliyor. Lisanslı anne kız çocuk geceliği ise 17,95 tl. Paşabahçe markasından da züccaciye ürünlerimizi görmek mümkün, kahve yanı su bardağı 11,95 tl. ayaklı servis tabağı ise 7,95 tl. Annelerimiz bu hayatta herşeyin en iyisini ve en güzelini hak ediyor. Yılda bir kez onlar için olan günde onları sevindirmek bizim için bit görevdir. Şok 9 mayıs 2018 aktüel kataloğu ile bugünü kutlamanın fırsatı ayağımıza kadar geldi. Şok 9 mayıs fırsatlarında elektrikli ürünleri de görmek mümkün Arzum Epilasyon Cihazı 54,90 tl. King saç kurutma makinesi ise 49,90 tl.

Şok fırsatlarını bu hafta değişiik bir konsept ile inceleme fırsatı bulduk. Umarız bu tarzı beğenirsiniz. Bizlere sitemizde görmek istediklerinizi yorumlar kısmından yazarsanız. Sizlere daha iyi ve kaliteli bir hizmet vermek için daha sağlam çalışırız. Bu hafta geçerli olacak şok 9 mayıs 2018 aktüel kataloğu incelemesini tamamladık. Haftaya şok 16 mayıs 2018 aktüel kataloğunda görüşmek üzere…Şok 9 Mayıs 2018 arzum epilasyon cihazı

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com