Şok Aprilla Ayak Bakım Törpüsü – Arzum İmaj Saç Kurutma Makinesi incelemesi

Bugün sizlere için Şok Aprilla Ayak Bakım Törpüsü – Arzum İmaj Saç Kurutma Makinesi incelemesi yapacağız.

Bilindiği üzere şok 7 mart 2018 aktüel kataloğunda bizlere kişisel bakımımızda yardımcı olacak 2 ürün sunuyor. Şimdi sizler ile beraber bu ürünlerin incelemesine başlayalım.

Şok Aprilla Ayak Bakım Törpüsü

Şok Aprilla Ayak Bakım TörpüsüŞok aktüel kataloğunda ilk ürün incelememiz Aprilla marka ayak bakım Törpüsü olacak bu ürünle evde kendi başımıza dahi ayak bakımımızı rahatlıkla yapabiliriz. Ayak bakım Törpüsünün özelliklerine geçecek olursak 360 derece dönebilen silindir yapısı ile jer noktaya ulaşabilirsiniz. Islak ve kuru olarak kullanabilen, sadece 2 adet pille çalışan ve kablosuz çalışma olanağıda sağlayan yanında hediye olarak ekstra başlık hediyesi bulunan 2 yıl garantili Aprilla Otomatik Ayak Bakım Törpüsü fiyatı sadece 19,90 TL.

Arzum İmaj Saç Kurutma Makinesi

Şok Arzum İmaj Saç Kurutma makinesiİkinci ürün olarak inceleyeceğimiz Saç kurutma makinası bu fiyata gerçekten biçilmez kaftan olarak görünüyor. Ürünümüz 2200 watt gücü ile her derdinize derman olabilir. 2 değişik hız kademesi ve 3 ayrı ısı kademesi bulunan Arzum İmaj Saç Kurutma Makinesi farklı olarak soğuk hava üflemeside yapıyor. İçindeki difizör yapısı ile Saçları doğal olarak canlandıran Saç kurutma makinesinin filtresini evde kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Belirli bölgeyi kurutmak için dar kurutma başlığı da olan 3 yıl garantili Arzum İmaj Saç Kurutma Makinesi 59,90 TL. Haftalok olarak yayınlanan Şok aktüel kataloğunu sitemizden takip etmeyi unutmayın.