Şok Philips AT610 Tıraş Makinesi – CVS Saç Sakal Düzeltme Makinesi İncelemesi

Bu hafta şok markette yerini alacak ürünler arasında Şok Philips AT610 Tıraş Makinesi – CVS Saç Sakal Düzeltme Makinesi İncelemesini yapacağız.

Şok market 17 mart 2018 hafta sonu kataloğu biliyorsunuz yayınlandı. Her daim indirimli ürünlerin yer aldığı şok aktüel hafta sonu kataloğunda bu hafta iki adet kişisel bakım için evde keyif ile kullanacağımız ürün yer almaktadır. Vakit kaybetmeden Ürünlerimizin incelemesine başlayalım.

İçindekiler

Şok Philips AT610 Tıraş Makinesi

Şok Philips AT610 Tıraş MakinesiBaşlıkta da belirttiğimiz üzere ilk incelememiz Şok Philips AT610 Tıraş Makinesi için yapılacaktır. Artık evinizde keyifle traş olabileceksiniz. %100 su geçirmez özelliği bulunan traş makinemiz aquatech özelliklidir. Ekstra cilt koruması için traş jeli veya köpükle kullanabilirsiniz. Traş makinesini kullandıktan sonra temizliği için başlıkları çıkararak suya tutabilirsiniz. Böylece temizliği de kısa sürmüş oluyor. CloseCut bıçaklar sayesinde cildinizde rahatça kayan yuvarlak köşeleri bulunmaktadır. Maksimum performans için bıçaklarını 2 yılda bir değiştirilmesi önerilmektedir. Philips AT610 Tıraş Makinesi tam şarj süresi 10 saattir. Tam şarj edilmiş durumunda yarım saatlik kullanım imkanı sunar. Philips ürünümüz uluslararası 2 yıl garantiye sahiptir. Fyatına gelecek olursak piyasada 160 TL. civarında olan bu ürün Şok Haftasonu 17 mart 2018 kataloğunda belirtildiği üzere sadece 199 TL.

Şok CVS Saç Sakal Düzeltme Makinesi

şok CVS Saç Sakal Düzeltme MakinesiŞok hafta sonu fırsatlarında ikinci inceleme ürünümüz ise Cvs markasından Saç Sakal Düzeltme Makinesi oluyor. Ürünümüz piyasa ile yaklaşık aynı fiyat değerlerinde satışa sunulacaktır. Ürünümüz ile evde saç ve sakal rötuşlarınızı yapabilirsiniz. CVS Saç Sakal Düzeltme Makinesi özelliklerine gelecek olursak. İnanılmaz derecede sessiz çalışan, kusursuz kesim yapabileceğiniz. Kesici ağzını istediğiniz boyutla ayarlanabilir. Cİlt dostu, güvenli kullanım sağlayan, ergonomik tasarımlı, taşıma ve seyehat için hafif tasarıma sahip olan CVS Saç Sakal Düzeltme Makinesi fiyatı ise sadece 22, 50 TL. Her iki ürüne de sahip olmak için sabah erken saatlerde Şok Market önünde sıraya girmeniz gerekmektedir.

 

Şok Hafta Sonu 17 Mart 2018 Fırsatları