Tedi 1 Mart 2019 Aktüel Kataloğu

0
27
tedi 1 mart 2019 aktüel kataloğu

Tedi haftanın afişlerinin bu hafta ki konsepti dünya kadınlar günü olacak. Bu bağlamda tüm ürünler yer aldığı Tedi 1 Mart 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Tedide bu hafta inanılmaz fırsatlar sizleri bekliyor. Özellikle 8 mart dünya kadınlar günü için bir çok ürünü getiren tedi süper marketleri bu hafta kadınların en uğrak mekanlarından biri olacak. Sizlerde etrafınızda bulunan kadınların gününü kutlamak isterseniz. Tedi mağazalarına uğrayarak hediye ürünler satın alabilirsiniz. Pek çok ürün gurubu ile raflara inen tedi aktüel ürünlerinin her kesimi bu hafta tatmin etmesi bekleniyor. Peki ama tediye bu hafta gittiğimizde bizleri hangi ürünler bekliyor? Tedi 1 Mart 2019 Aktüel Kataloğu ile hangi ürün kaç paradan satılacak? Tedi haftanın afişlerinde kampanyalar hangi ürünleri kapsıyor? Bu tip sorular sizlerinde aklını kurcalıyor ise aşağıda yapılan incelememize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Fakir Saç Maşası

Yazımızın başında da söylediğimiz gibi bu hafta ki tedi kataloğu bayanlar için hazırlandı. özel olarak hazırlanan haftanın ürünlerinde fakir saç maşası bu hafta bizi karşılayan ilk ürün oluyor. Her kadının elinin altında bulunması gereken saç maşası kalite ile buluşup fakir markası ile sizlerin ayağına geliyor. Fakir saç maşasının özellikleri nelerdir? 25 mm çapında saçınızın elektriklenmesini ve yıpranmasını önleyen tourmaline seramik kaplı maşası çok hoşunuza gidecek. 200 derece sıcaklığa kadar ulaşan Fakir saç maşasının kablosu ise 360 derece dönüyor. Bu sayede sizlere kolay kullanım imkanı sunuyor. Üzerindeki asma halkası sayesinde ise her işiniz bittikten sonra Fakir saç maşasını herhangi bir yere asabilirsiniz. 1.3.2019 tedi katalogta karşımıza çıkan Fakir saç maşası 79,99 tl’den satışa çıkarılacak.

Tedi 1 Mart 2019 Fiyat Listesi

[table id=46 /]

Fakir Saç Kurutma Makinesi

Tedi de bu hafta fırsatlar tükenmek bilmiyor. İkinci olarak göz atacağımız ürünün ismi Fakir Saç Kurutma Makinesi olacak. Bu ürününde her evde bulunması gerekenler arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Eğer sizinde ihtiyacınız varsa veya evinizdeki eski saç kurutma makinesinden sıkıldıysanız. İşte size fırsat, tam değiştirme vakti geldi. 2000 watt gücü ile tüm işlerinizi anında halledebilirsiniz. Ayrıca soğuk fön özelliği ile de saçınıza daha kalıcı şekiller verebilirsiniz. 2 farklı hız ayarı, dar fön başlığı ve asma halkası ile beraber Fakir Saç Kurutma Makinesi bu hafta tedide sadece 59,99 TL.

Böylelikle kadınlar için özenle hazırlanan Tedi 1 Mart 2019 Aktüel Kataloğunun incelemesini tamamladık. Haftaya yeni fırsatların olacağı başka bir tedi aktüel ürünler kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

tedi 1 mart 2019 fakir saç maşası 8 mart 2019 dünya kadınlar günü