Tedi Aktüel Kataloğu

Tedi 10 Eylül 2018 Aktüel Kataloğu

Okulların açılmasına sayılı günler kala Tedi 10 Eylül 2018 Aktüel Kataloğu çocuklar için yayınlandı.

Okula gidecek olan öğrenciler için büyük önem taşıyan kırtasiye malzemeleri tedi markete 10 eylül gününden itibaren geliyor. Rakipleri gibi 2018 öğretim yılı için kırtasiye ve okul malzemelerini tedi eylül 2018 aktüel ürünler kataloğunda bulabilirsiniz. Sizleri fazla bekletmeden bu hafta geçerli olacak Tedi 10 Eylül 2018 Aktüel Kataloğunun detaylı incelemesi ile başbaşa bırakıyorum.

Tedi Aktüel Eylül 2018 Kırtasiye Malzemeleri

Tedi Eylül 2018 aktüel kataloğunda veli ve öğrencilerin merakla beklediği ürünler var. Kırtasiye ürünler tedi’den alınır. Tüm ürünlerimiz sağlık belgelidir. sloganı ile karşımıza gelen tedi fırsatlarını hazırsanız. Sıralamaya başlıyoruz. Çizgili, kareli 60 yaprak Mopak A4 Defter 2,99 TL. Tam boy Fatih 12’li Kuru Boya 9,99 TL. Farklı renklerde Versatil Kalem 4,99 TL. 25 eylül 2018 tarihine kadar geçerli olacak fiyatları ile ürünler bu kadarla sınırlı değil, rengarenk kalemler, defterler, silgiler sizleri bekliyor.

10 eylül tedi haftanın afişlerinin ikinci kısmında ise Farklı modellerde Masa Sandalye Seti 49,99 TL. 30*29*45 cm ebatlarında Abaküslü Yazı Tahtası 24,99 TL. Çocuklarımızın en önemli her gün taşıdığı çantaları içinde mükemmel fırsatlar yer alıyor. Ortopedik sırtlığı ve farklı model seçenekleri ile Mikro Beslenmeli Okul Çantası 29,99 TL. Daha küçük öğrencilerde unutulmuyor. Mikro Anaokulu Çantası 19,99 TL. Farklı model seçenekleri ile Pelüş kalem çantası ve lisanslı mataralarda sevgili minikler için 10 eylül pazartesi günü tedi markette olacak. Saymakla bitiremediğimiz tedi 2018 eylül kırtasiye ürünlerinin detaylı incelemesini aşağıda vereceğimiz broşür sayfaları üzerinden yapabilirsiniz. Eğer sizde tedi aktüel ürünleri fırsatlarından faydalanmak isterseniz. 10 eylül pazartesi günü sabah erkenden tedi markete gitmelisiniz. Önce tedi markete sonra okula bu ev bütçenizi ekonomik olarak iyi yönde etkileyeceğinden emin olabilirsiniz.

Böylece sizler için incelemesini yaptığımız Tedi 10 Eylül 2018 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Bir sonraki tedi eylül 2018 fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler arasında ilerlemek için resimlerin üzerine tıklayınız.[/alert-success]


Tedi 10 Eylül 2018 kırtasiye ürünleri

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com