Tedi Aktüel Kataloğu

Tedi 10 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu

Tekstil ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz indirimler ile donatılan Tedi 10 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Tedi mağazalarında bu hafta gerçekleşecek indirimlerde yine sizleri kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler beklemektedir. Giyim ürünlerinde ki kalitesi her kesim tarafından bilinen tedi marketleri tüm şubeleri ile sizlere en iyi fırsatları sunmaya devam ediyor. Takipçilerinin merakla beklediği tedi aktüel ürünleri bu hafta yine bekleneni verecek. Peki ama bizleri bu hafta Tedi 10 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunda neler bekliyor? Tedi discount indirimleri hangi ürünleri kapsayacak? Kampanya günleri ne zaman sona erecek ve ürünlerin fiyatları nasıl olacak? Meraklarınızı gidermek için sayfayı aşağı doğru kaydırabilirsiniz.

Kadın Giyim

Tedi mağazaları her geçen gün şube ağına bir yenisini daha ekleyerek büyümeye ve daha fazla vatandaşa indirim götürmeye devam ediyor. Kalitesi ve uygun fiyatları ile adından sıkça söz ettiren mağazanın tekstilde ki başarısı parmakla gösteriliyor. Bu hafta paylaşılan tedi haftanın afişlerinde ise Bayanlar için harika giysiler bulunuyor. Farklı renk ve beden seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan tedi mağazaları alışveriş için sizleri bekliyor. Tedide bu hafta geçerli tüm ürünlerin fiyatlarını ve ayrıntılı olarak broşür incelemesine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tedi 10 Nisan 2019 Fiyat Listesi

[table id=92 /]

Çocuk Giyim

Sadece bayanlar için değil çocuklar içinde bir çok fırsat 17 nisan 2019 tarihine kadar tedide sunulacak. Baharın gelişi ile çocuklarınıza rengarenk kıyafetler satın alabilirsiniz. Kalitesi ve fiyatından çok fazla memnun kalacağınız bu ürünler 1 hafta boyunca indirim reyonunda yer alacak. 9 aylıktan itibaren bebeklerinize de ürünler bulabileceksiniz. Akıllı seçim için tedi marketleri her zaman sizleri beklemektedir. Acele edin kampanyaya dahil olan ürünler tükenmeden sizde önceden belirlediğiniz ürünü satın alın.

Böylelikle sizler için detaylı olarak incelenen Tedi 10 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunun son bölümüne geldik. Önümüzdeki hafta geçerli olacak Tedi Mayıs 2019 Aktüel Katalogları incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

tedi 10 nisan 2019 bayan giyim ürünleri

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com