Tedi Aktüel Kataloğu

Tedi 17 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu

Bu haftayı özel olarak çocuklara ayıran tedi marketleri 23 nisan ulusal egemenlik çocuk bayramı ürünlerini Tedi 17 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu ile beraber sizlere sunuyor.

Tedi mağazalarında bu hafta ayrı bir telaş var. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için harika hediyeler ve süpriz ürünler bulunuyor. Çocuklarımızı bu bayram gününde sevindirmek için sizlerde bu fırsatlardan yararlanabilir ve onlara mükemmle ürünler satın alabilirsiniz. Peki ama bu kadar söz edilen Tedi 17 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunda neler var? Tedi aktüel ürünlerinde bu hafta hangi kampanyalar müşterileri bekliyor? Tedide bu hafta fiyatlar ne alemde? İndirimli ürünlerin süreleri ne zamana kadar geçerli olacak? Sosyal medya üzerinden yöneltilen soruların cevaplarını aktueladam sizler için yanıtlayacak.

İndirim denildiğinde akla ilk gelen aktüel marketler arasında yer alan tedi bu haftayı 23 nisan 2019 ulusal egemenlik çocuk bayramı dolayısıyla çocuklarımıza ayırdı. Çocukların eğlenerek öğreneceği ve kendini geliştirebileceği bir çok oyuncak çeşidi ile karşımıza gelen tedi broşürü hem erkek hemde kız çocukları için harika ürünler barındırıyor. Havaların ısınması ile beraber artık çocuklar kapı önünde oynamaya başlayacaktır. tabi ki her zaman ki gibi kontrolümüzde olmak kaydı ile uygun fiyatla satılacak olan lisanslı scooter 2 farklı renk ile mağazaya geliyor. Ayrıca yanında dizlik ve dirseklikte satın alabilirsiniz. Güvenlik en üst seviyede olmalı biliyorsunuz.

Tedi 17 Nisan 2019 Fiyat Listesi

Tedi haftanın afişleri ile ayağımıza gelen ürünler içerisinde sadece oyuncaklar yok. Çocuklar için giyim ürünleri de var. Tekstil denildiğinde birinci sınıf kalite mal üreten mağaza bu hafta çocuklar için süper ürünler hazırlamış. Çocukların yazlık kıyafet ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebileceğiniz tedi marketleri indirimlerinden faydalanmak için elinizi çabuk tutmalısınız. İndirimlerin son günü 24 nisan olmakla beraber daha öncesinden tükenme ihtimali bulunmaktadır.

Böylelikle sizler için incelenen Tedi 17 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunun son bölümüne geldik. Önümüzdeki ay yeni fırsatların olacağı Tedi Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

tedi 17 nisan 2019 lisanslı scooter

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com