Ana Sayfa Tedi Aktüel Kataloğu 19 Mart 2019 18 Görüntüleme

Tedi 22 Mart 2019 Aktüel Kataloğu

Her türden ürünün yer bulduğu Tedi 22 Mart 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Tedi haftanın afişleri bu hafta yine bizleri muhteşem çeşitli ürünler ile bekliyor. Kataloğunda adeta potpori yapan tedi mağazaları bu hafta her telden ürünü aktüel raflarına dizerek bizleri karşılıyor. Merakla beklenen Tedi 22 Mart 2019 Aktüel Kataloğunda hangi ürünler bizleri bekliyor? Tedi aktüel ürünlerinde hangi ürün kaç paradan satılacak? Tedide bu hafta kampanyalar hangi ürünleri kapsayacak? Tedi discount’ta ürünleri indirimli olarak satın alacağınız tarih aralığı nedir? Bu tip sorular sizlerinde aklını karıştırıyor ise sayfamız üzerinden sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Tedi Mart 2019 Haftanın Afişleri

Tedi marketlerinin tüketicilerine özel olarak hazırladığı fırsatları nihayet paylaştı. Özellikle çocuklar için getirilen giyim ürünleri anne ve babaları çok sevindirecek. Havaların ısınması ile beraber kalın giysileri artık dolaplara kaldırmanın vakti geldi. Tedi mağazalarında bu hafta her yaş grubu çocuklar için özel olarak pijama takımı geliyor. Tekstil ürünlerinde kalitesi belli olan tedi marketlerinin getirdiği tüm ürünler en yüksek kalitede üretimleri yapılmıştır. Öte yandan sadece tekstil değil, züccaciye ürünlerini de 22 mart 2019 tedi aktüel ürünlerinde görüyoruz. mutfaklarınızın hem görsel güzelliği hemde ihtiyaçları için bu hafta tedi ile bir çok ürüne kavuşabilirsiniz. 22 mart-27 mart 2019 tarihleri aralığında raflarda olacak ürünlerin fiyatlarına ve detaylı görsellerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tedi 22 Mart 2019 Fiyat Listesi

[table id=67 /]

Ev dekorasyonuna önem verenlerin de adresi olan tedi mağazalarının bu hafta ki indirim broşüründe evinizde her zaman bulunması gereken ürünlerde bulunuyor. Bunlardan ilki 3 basamaklı çelik merdiven olacak. 150 kg taşıma kapasitesi ile evinizde perde takarken, yüksek dolaplara malzeme yerleştirirken çok yardımcınız olacaktır. Farklı renkleri ile görsel tasarımı da hoşunuza gidecek. Banyonuzda duş setiniz arızalı ise bu hafta tediye kaliteli uygun fiyatlı duş seti geliyor. İhtiyaç sahipleri için özellikle satışa sunulan 3 fonksiyonlu krom duş seti 1,5 metrelik hortumu ile satışa çıkarılacak.

Böylelikle sizler için detaylı olarak incelemeye aldığımız Tedi 22 Mart 2019 Aktüel Kataloğunun son kısımına geldik. Haftaya yayınlanacak olan güncel Tedi aktüel ürünler kataloğunda görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]tedi 22 mart 2019 3 basamaklı çelik merdiven

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.