Ana Sayfa Tedi Aktüel Kataloğu 18 Şubat 2019 15 Görüntüleme

Tedi 22 Şubat 2019 Aktüel Kataloğu

Kız ve erkek çocukları için bir çok farklı ürünün yer bulduğu Tedi 22 Şubat 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Tedi mağazalarının bu hafta yayına girecek olan kataloğunda kız ve erkek çocuklarınız için birbirinden özel ve güzel aktüel giyisiler yer alıyor. Tedi katalog şubat 2019 ayının son fırsatlarının yer aldığı broşürümüz olabilir. Tekstil ürünlerinde kalite ve indirimin adresi tedi mağazalarının yaptığı indirimler geçtiğimiz haftalarda çok konuşulmuştu. Resmi web sitesi üzerinden yayınladığı Tedi 22 Şubat 2019 Aktüel Kataloğunda ise dediğimiz gibi çocuklar için harika ürünler yer almaktadır. Peki ama 22 şubat tedi haftanın afişlerinde hangi ürünler var ve bu ürünler kaç paraya satılacak? Aklınızda bu tip sorular varsa bu sayfaya göz attıktan sonra hepsine cevap bulacaksınız. Sadece ilçe merkezlerinde görmeye alışık olduğumuz tedi discount tekstil mağazalarını, halk artık her köşe başında görmek istiyor. Her hafta en beğenilen ürünleri aktüel raflarına dizen tekstil devi tedi’nin bu hafta neler getireceği büyük merak konusu haline gelmişti. Muhtemelen kalitesine hayran kalacağınız çocuk giyim ürünlerine göz atmaya başlayalım.

Medisana Dijital Ateş Ölçer

Kataloğumuzun en önemli ürünlerinden bir tanesi ise medisana dijital ateş ölçer oluyor. Keza yeni bebek sahip olan ebeveynlerin elinin altında devamlı olması gerek ateş ölçer cihazı medisana kalitesi ile tedi’de satılacak. medisana dijital ateş ölçerin özellikleri arasında neler var? 60 saniye gibi bir zamanda hassas ateş ölçümü yapabilen ürünümüzdeki hafıza sistemi sayesinde en son yaptığınız ölçümü kayıtta tutabiliyor. Bu sayede güncel aldığınız ölçüm ile eskisini karşılaştırabilirsiniz. 22 şubat 2019 ile 27 şubat 2019 tarihleri arasında tedi markete uğrayarak sadece 9,99 tl ödeyip bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Tedi 22 Şubat 2019 Fiyat Listesi

[table id=33 /]

Tedi aktüel ürünleri ile beraber sadece yetişkin çocuklar değil minik bebekler içinde harika fırsatlar var. Eğer bebek bekliyor veya bir tanıdığınız bebek bekliyor ise hediye olarak ta satın alabilirsiniz. Örnek olarak PP biberon setini 22 şubat 2019 itibari ile satacak olan tedi mağazalarında ki ürünümüzün özellikleri şöyle; çocuğumuz koruma kapağı sayesinde dış mikroplardan rahatlıkla korunabilecek. Ayrıca farklı renk seçenekleri ile satışa çıkarılacak olan biberon kaliteyi ucuza satın almak isteyenler için harika bir fırsat olacak.

Böylece sizler için tüm detaylarına baktığımız Tedi 22 Şubat 2019 Aktüel Kataloğunun son bölümüne geldik. Yeni dönem içerisinde yayınlanacak olan Tedi Mart 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşme üzere….

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

tedi 22 şubat 2019 kız ve erkek çocuk giyim

 

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.