Tedi 27 Mart 2019 Aktüel Kataloğu

Bu hafta tedide indirim zilleri çocuklar için çalıyor. Muhteşem kalite ile üretilen giysilerin bulunduğu Tedi 27 Mart 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Tedi mağazalarının her hafta özel olarak yayınladığı broşürde kampanyalar son sürat devam ediyor. İhtiyaçlara cevap veren broşür yayınlama yapısı ile tedi marketleri inanılmaz rağbet görüyor. Peki ama bizleri bu hafta Tedi 27 Mart 2019 Aktüel Kataloğunda neler bekliyor? Tedi aktüel ürünlerinde indirimler raflara nasıl yansıyacak? 27 mart 2019 tedi haftanın önerileri hangi tarihler aralığında geçerli olacak? Tüm bu soruların cevaplarına web sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkün, Devamlı yapılan kampanya haberlerinden haberiniz olsun isterseniz. En kısa sürede abonelik sistemimize katılabilir ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

İçindekiler

Tedi Çocuk Giyim Ürünleri

Tedi mağazaları müşterilerinin bütçesini korumasına yardımcı olmaya devam ediyor. Ekonomik olarak zor günler geçirdiğimiz şu zamanlarda uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler satarak vatandaşa devamlı destek olan mağazanın bu hafta ki konsepti çocuk giyimi üzerine olacak. Birbirinden farklı çeşitleri ile çocuklarınızın kıyafetlerini yenileme vakti geldi. Raflarına dizecek olduğu ürünleri resmi sitesi üzerinden paylaşıma açan tedi mağazalarında birbirinden tarz kıyafetler çocukları bekliyor. Kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı hazırlanan giyim bölümünde yazlık ve mevsimlik ürünler yer almaktadır.

Tedi 27 Mart 2019 Fiyat Listesi

Ürünün AdıFiyatı
Kız Çocuk Tshirt15,99TL.
Kız Çocuk Elbise19,99TL.
Kız Garson/Çocuk Pantolon26,99TL.
Erkek Çocuk 3'lü Takım29,99TL.
Erkek Çocuk Takım27,99TL.
Erkek Bebek Takım22,99TL.
Kız Bebek Takım24,99TL.

Eğer sizinde çocuğunuzun kıyafete ihtiyacı varsa bu hafta tediye uğramanızı tavsiye ederiz. Kalitesinden kesinlikle şüphe etmeyeceğiniz ürünleri raflarına dizen tedi marketleri ile çocuklarınız tarzlarını korumaya devam edecek. Tekstilde ki başarısı ile emin adımlarla ilerleyen süpermarketin indirimleri 2 nisan 2019 tarihine kadar geçerli olacak. 27 mart 2019 tedi aktüel ürünlerinin bütçe dostu fiyata sahip olduğunu sizlere tekrar belirtmek isterim. Devamlı müşteri odaklı satışları ile vatandaşlardan tam not alan mağazanın şubelerini her ilçe merkezinde görebilirsiniz. Her geçen gün şube ağına bir yenisini daha katan tedi marketleri müşteri kitlesini de büyütüp daha fazla kişiye hizmet vermeye devam ediyor.

Böylece sizler için özenle incelenen Tedi 27 Mart 2019 Aktüel Kataloğunun son bölümüne geldik. Haftaya yeni öneriler ile beraber nisan 2019 güncel tedi aktüel ürünler kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.

tedi 27 mart 2019 çocuk giyim ürünleri

Etiketler: