Ana Sayfa Tedi Aktüel Kataloğu 25 Şubat 2019 16 Görüntüleme

Tedi 27 Şubat 2019 Aktüel Kataloğu

Sadece bayanlar için özel giyim ürünlerinin yer aldığı Tedi 27 Şubat 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Tedi haftanın afişlerinde bugün sadece bayanlar için özel olarak paylaşıldı. Tekstil ürünlerinde ki başarısı ile tüm kesimleri kendine hayran bırakan tedi mağazalarının şubat 2019 ayının son tedi katalog sayfasında bayanlar için harika fırsatlar sunuyor. Kış mevsiminin son günlerinde paylaşılan tedi aktüel ürünler broşüründe 3 grup ürün türü yer alıyor. Bayanlar için iç giyim, pijama takımları ve gündelik giyilebilecek kıyafetler mart 8 de kutlanacak dünya kadınlar gününe özel olarak paylaşılıyor. Tedi mağazaları önemli gün ve haftalarda süpriz kampanyalar yaparak takipçilerini mutlu etmeyi iyi biliyor. Her dönem uygun fiyat ile kaliteli ürün dengesini iyi kuran tedi mağazalarının indirimde adı her geçen gün büyüyor. Sizlerde 27 şubat günü başlayacak kampanyada hangi ürünlerin geleceğini ve satış fiyatlarının ne olduğunu merak ediyorsanız. Sayfamızdan detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Tedi Bayan İç Giyim

Tedi aktüel ürünler kataloğu ile 8 mart 2019 dünya kadınlar günü birleşince ortaya harika kampanya ve fırsatlar çıkmış. Tedide bu hafta neler var diye soranlara hitaben bu hafta sadece bayanlar için özel hazırlanmış ürünler yer almaktadır. Günlük veya özel günlerde giyinebileceğiniz kaliteli kumaşlı iç çamaşırları 27 şubat 2019 çarşamba gününden 6 mart 2019 çarşamba gününe kadar tam bir hafta boyunca tedi mağazalarında satılacak. Normal zamanlarda büyük beden giyisiler bulmak gerçekten çok zordur. Bazı ürünler çok hoşunuza gider ama büyük bedeni yoktur. Tedi mağazalarında bu hafta yapılacak olan kampanyalar içerisinde büyük beden kullanan hanımlar içinde ürünler yer almaktadır. Tekstilde kendini kanıtlamış olam süper mağazanın indirimlerini sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz.

Tedi 27 Şubat 2019 Fiyat Listesi

[table id=43 /]

Böylelikle sizler için detaylı olarak incelemeye alınan Tedi 27 Şubat 2019 Aktüel Kataloğunun son kısmına geldik. Önünüzdeki dönem mart 2019 tedi aktüel ürünler kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

tedi 27 şubat 2019 bayan iç giyim ürünler

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Tedi Ekim 2018 Aktüel Kataloğu

Tedi Ekim 2018 Aktüel Kataloğu

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.