Ana Sayfa Tedi Aktüel Kataloğu 1 Nisan 2019 12 Görüntüleme

Tedi 5 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu

Bu hafta erkek giyim ürünleri ile donatılan Tedi 5 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Tedi’de 5 nisan günü inanılmaz indirim fırsatları sizleri bekliyor. Bu hafta reyonlarda göreceğimiz aktüel ürünler tedi mağazalarının resmi internet sitesi üzerinden paylaşıma açıldı. Sosyal medya üzerinde büyük ilgi gören tedi aktüel ürünleri nisan ayının ilk kataloğu olarak karşımıza çıkıyor. Peki ama bizleri Tedi 5 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunda neler bekliyor? 5 nisan 2019 tedi indirim günlerinde hangi ürün kaç paradan satılacak? 5 nisan tedi haftanın afişleri hangi tarih aralığında geçerli olacak? Tüm soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tedi Erkek Giyim Ürünleri

Tedi aktüel ürünlerinin her hafta müşterileri ile buluşması ve onların uygun fiyatlar ile ürünler alması gerçekten çok sevindirici, hesaplı olmasının yanı sıra kaliteli de olması ayrı bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. İhtiyaçlara göre her dönem ürünler sunan tedi mağazaları bu haftayı erkek müşterilerine ayırdı. Baharın gelmesi ile artık kışlık kıyafetlerden kurtulma vakti gelmedi mi? Sizlerinde mevsimlik giysilere ihtiyacınız var ise bu hafta tedi indirim günlerinde en yakın şubeye uğrayabilirsiniz. Rakip mağazaları ile fiyat karşılaştırması yapıldığında devamlı rekabet içerisinde olan tedi marketlerinin indirim fırsatlarını kaçırmayın.

Tedi 5 Nisan 2019 Fiyat Listesi

[table id=82 /]

5 Tedi mağazalarının bu hafta ki indirimleri 5 nisan cuma günü başlayıp 10 nisan çarşamba gününe kadar sürecek. 5 gün boyunca katalog’ta paylaşılan ürünleri indirimli fiyatları ile satın alabileceksiniz. Akıllı seçim için tedi mağazaları sizlere inanılmaz imkanlar sunmaya devam edecek. Tekstil ürünlerinde ki başarısını kanıtlamış olan mağazanın indirim politikası müşterilerin memnuniyetine dayalı olarak planlanmıştır. Oldukça fazla ürün çeşidi ile her hafta karşımıza çıkan tedi aktüel ürünler kataloğunda bu hafta yine ne arıyorsanız bulabileceksiniz. Her hafta uygulanan fırsatlardan haberiniz olsun isterseniz. Bildirim sistemimize hemen abone olabilirsiniz.

Böylelikle sizler için detaylı olarak incelenen Tedi 5 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunun son bölümüne geldik. Yayınlanacak olan en erken tedi haftanın afişleri incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

tedi 5 nisan 2019 erkek giyim ürünleri

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.