Ana Sayfa Tedi Aktüel Kataloğu 29 Nisan 2019 20 Görüntüleme

Tedi Mayıs 2019 Anneler Günü Kataloğu

Tedi marketlerinin yapacağı indirimler merak konusu idi nihayet Tedi Mayıs 2019 Anneler Günü Kataloğu yayınlandı.

Mayıs ayının ikinci haftası kutlanacak anneler gününde tüm marketler indirim reyonlarını dolduruyor. annelerimiz için ne yapsak tabi ki azdır. Lakin bu özel günlerde onların daha iyi hissetmesi ve bu günün farkına varabilmesi için onlara süpriz hediyeler alabiliriz. tam bu noktada devreye giren tedi mağazaları, anneler gününe özel ürünleri önümüze getiriyor. 2 sayfa olarak paylaşılan tedi 2019 anneler günü broşürleri bir çok ürün çeşidini barındırıyor. Peki ama 1 mayıs gününden itibaren başlayan indirim günlerinde bizleri neler bekliyor? Tedi Mayıs 2019 Anneler Günü Kataloğunda hangi ürünler indirimle satılacak? İndirimler ne zamana kadar sürecek? Anneleriniz için yayına alınan kataloğun ayrıntıları sayfamızda yer almaktadır.

Fakir Saç Maşası

Günlük kullanım için uygun olan fakir saç maşası bu hafta anneler gününe özel tediye geliyor. Uygun fiyattan satışa çıkarılacak olan saç maşasının teknik özellikleri arasında, 360 derece dönebilen kablosu ile kusursuz kullanım sağlıyor. Öte yandan Saçınızın elektriklenmemesi ve yıpranmasını önleme maksadı ile 25 mm seramik kaplı maşa bulunmaktadır. Üzerinde ki asma halkası sayesinde işini bittikten sonra her hangi bir askıya asabilirsiniz. Bu tür ürünlerde güvenlik çok önemlidir. fakir markası sizler için üstün güvenlik önlemlerini bu cihazda almıştır. Gönül rahatlığı ile hediye veya özel kullanım için satın alabilirsiniz. 3 mayıs 2019 günü tedide indirime girecek fakir saç maşası 6,99 tl’den satılacak.

Tedi Mayıs 2019 Anneler Günü Kataloğu Fiyat Listesi

Tedi marketlerinde sadece elektrikli ürünler değil, özellikle cam ürünlerde büyük ilgi göreceğe benziyor. 12 farklı çeşit cam, porselen ürün ile 1 mayıs günü satışa çıkarılacak hediyelik eşyalar sayesinde anneler günü için çok fazla hediye arayışına girmeyeceksiniz. Tedi aktüel kataloğumuzda bambum markasına ait ahşap ürünlerde yer almaktadır. Sağlıklı yaşam için plastik ürün kullanmayan vatandaşlar var. İşte sizin için bu hafta tediye muhteşem ahşap kahvaltı tabağı vs. ürünler geliyor. geç kalmayın ürünler stokları tükenebilir.

Böylece annelerimiz için incelenen Tedi Mayıs 2019 Anneler Günü Kataloğunun sonuna geldik. haftaya yeni ürünlerin olacağı güncel 2019 tedi aktüel ürünler kataloğunda görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

tedi 1 mayıs 2019 cam ürünleri anneler için

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.