Trax ip kamera Oribian ısı nem ölçer detaylı ürün incelemeleri

Merhaba arkadaşlar daha önce sizler için Bim 9 Mart 2018 Aktüel Ürünlerinin incelemesini detaylı olarak yapmıştık.

Fakat kataloğumuzda öyle iki ürün var ki; Trax ip kamera Oribian ısı nem ölçer bu ürünlerin incelemelerini sizler için ayrı ayrı yapalım istedik.

Trax ip kamera Ürün incelemesi

Bim 9 Mart 2018 trax ip kamera inceleme

İlk olarak 9 mart 2018 tarihinde bim marketimize gelecek olan Trax ip kameranın detaylı olarak incelemesi ile başlayalım.

Evinize bağlayacağınız wifi ağı ile telefon ve tablet ile bağlanarak her an canlı olarak izleme yapabilen muhteşem bir ürün, piyasa fiyatlarından çok ucuz olarak bim market bu hafta getirtiyor. Ev güvenlik sistemi olarak kullanabileceğiniz gibi bebeğinizin odasına koyup onu 7/24 olarak ta izleyebilirsiniz.

Trax ip kamerada ayrıca gece görüş sensörü ve hareket sensörüde bulunmakta, üzerindeki dahili mikrofon sayesinde ortamda ki seside rahatlıkla duyabilirsiniz. Ürünümüzün mobil aplikasyonu sayesinde hiç zahmete girmeden kolayca kurulumda yapabilirsiniz. Geniş görünüm açısı bulunan ip kameramızda Kamera açısı sağa sola 350 derece yukarı aşağı ise 90 derece olarak değiştirilebilir.

64 gb’a kadar sd kart desteği ile kayıt olanağı sunan Trax ip kamera kredi kartlarına 6 taksit imkanı ile Bim 9 Mart 2018 Aktüel Ürünlerininde sizleri bekliyor.

Oribian ısı nem ölçer Ürün İncelemesi

Bim 9 Mart 2018 obrian ısı ve nem ölçer detaylı inceleme

Bim 9 Mart 2018 Aktüel kataloğunda ikinci muhteşem ürün ise her evde bulunması gereken sağlığımız açısından ortamdaki ısıyı ve nemi doğru olarak takip edebilmemiz açısından hayati önem taşımaktadır. Hele ki bebek olan evlerde Oribian ısı nem ölçer kesinlikle bulunmalı diyoruz. Ürünümüz 2 adet aaa pil ile çalışıyor.

Bim market pilleri ürün ile beraber vermiyor ama siz herhangi marketten bu pilleri temin edebilirsiniz. Şık bir tasarımı bulunan Oribian ısı nem ölçerin üzerinde takvimli dijital saat ve erteleme özellikli alarm fonksiyonun bulunması günlük hayatta artı olarak kullanabileceğimiz özelliklerden ortam Nemini ve ısısını dijital olarak gösteren Oribian ısı nem ölçer  2 yıl garantisi ve 19,90 TL’lik fiyatı ile 9 mart 2018 bim aktüel ürünler kataloğunda sizleri bekliyor.

Sizler için Trax ip kamera Oribian ısı nem ölçer detaylı ürün incelemelerini tamamladık. Unutmayın ki ürün fiyatları çok uygun olduğu için sabah erken saatlerde bim market önünde sıralar oluşuyor. Sizde bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız 9 Mart 2018 cuma günü sabah erkenden market önünde sırada beklemenizi tavsiye ediyoruz.

6 Yorumlar

  1. Zafer
  2. Zafer
  3. Ali
  4. Hasan
  5. soner candan
    • AktuelAdam