Watsons Kataloğu

Watsons 3 Mayıs – 30 Mayıs 2018 Kataloğu

Bahar festivali ile karşımıza çıkan muhteşem indirimlerin yer aldığı  Watsons 3 Mayıs – 30 Mayıs 2018 Kataloğu yayınlandı.

Watsons mayıs ayında harika kampanyalar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bahar festivali konsepti ile bizleri karşılayan Watsons 3 Mayıs – 30 Mayıs 2018 Kataloğunda gözüme çarpan kampanyalardan bir kaçını sizinle paylaşmak istiyorum. 10 makyaj uzmanından 8’inin önerdiği MicellAir Expert makyaj seti alana makyaj çantası hediye olarak veriliyor. Kataloğumuzun ilerleyen kısımlarında parfüm reyonunda indirimler bizleri bekliyor.

Artık yaz mevsiminin tam anlamıyla gelmesiyle deniz, havuz sefaları başladı. Uzmanların uyarıları ile güneş’te bakımınızı aksatmamanız gerekiyor. Watsons 3 Mayıs – 30 Mayıs 2018 Kataloğunda güneş bakım ürünleri %25’e varan indirimlerle sizleri bekliyor. Watsons mayıs 2018 kataloğumuzda ağız bakım, kişisel bakım, cilt bakım, saç bakımı için gerekli olan tüm ürünleri bulmanız mümkün.

Böylece mayıs 2018 ayına ait olan watsons kataloğunu aşağıda sizler için paylaşıyoruz. Önümüzde ki ay watsons haziran 2018 kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

Broşürler arasında ilerlemek için resmin üzerine tıklayınız.


Watsons mayıs 2018 sayfa 1

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com